تاریخ: ۷:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از کاشت انواع گل در این حوزه و تغییر چهره شهر خبر داد.  بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت: با توجه به فرا رسیدن عید سعید نوروز و آمادگی بیش از پیش این منطقه دراستقبال از این فصل وسال […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از کاشت انواع گل در این حوزه و تغییر چهره شهر خبر داد.

 بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت: با توجه به فرا رسیدن عید سعید نوروز و آمادگی بیش از پیش این منطقه دراستقبال از این فصل وسال جدید  اقدامات وسیعی در حال انجام می‌باشد و در بخش های مختلف منطقه توسط کارکنان و کارگران خدوم ، عملیاتی گشته است.

شهردار منطقه یک اظهار نمود: کاشت گل در مسیرهای اصلی و پارک‌های سطح حوزه،کاشت گل بنفشه در خیابان توانیر ، گل کاری در پارک آتالار و آنالار ،و کاشت درخت ودرختچه در انبوه کاری جدید احداث پارک ولیعصر و… از جمله اقدامات حوزه فضای سبز می‌باشد که همچنان تداوم دارد.

 وی گفت: آسفالت ریزی و اصلاح خیابان ها ، زیر سازی و ترمیم آنها نیز در دستور کار قرار گرفته و در قالب برنامه‌های استقبال از نوروز در حال انجام می‌باشد.


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/GhgLR