گروه: شهری
تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
کاهش ۶ میلیاردی هزینه ها با حذف برون سپاری در سازمان پسماند تبریز

تبریز ما: با حذف برون سپاری و بهره مندی از ظرفیت های داخلی سازمان مدیریت پسماند تبریز و مدیریت بهینه از نیروهای داخل سازمانی ۶ میلیارد ریال در هزینه های سازمان صرفه جویی شد. به گزارش تبریز ما ، در راستای کاهش هزینه های کاشت و نگهداری درخت در توسعه  پروژه های جنگلکاری و فضای […]

تبریز ما: با حذف برون سپاری و بهره مندی از ظرفیت های داخلی سازمان مدیریت پسماند تبریز و مدیریت بهینه از نیروهای داخل سازمانی ۶ میلیارد ریال در هزینه های سازمان صرفه جویی شد.

به گزارش تبریز ما ، در راستای کاهش هزینه های کاشت و نگهداری درخت در توسعه  پروژه های جنگلکاری و فضای سبز ، هر یک از کارکنان سازمان مدیریت پسماند با کاشت و نگهداری ۲۰ اصله درخت در زمینه کاهش هزینه ها مشارکت می نماید .

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند با بیان مطلب فوق افزود: با توجه به هزینه بالای عملیات کاشت و نگهداری درخت در پروژه جنگلکاری و توسعه فضای سبز مجتمع دفن فنی مهندسی پسماندهای شهری تبریز ، تصمیم بر این شد تا مناقصه این پروژه را برگزار نشود و در مقابل با مشارکت خود کارکنان سازمان و همکاران علاقمند در مجموعه خدوم شهرداری تبریز قصد بر این داریم ، کاشت و نگهداری درختان را بر عهده گیریم تا در این ارج معنوی سهیم شویم.

وی با اشاره به اینکه ۶۰۰ میلیون تومان مناقصه نگهداری و کاشت جنگل کاری مرکز دفن بود، افزود: نگهداری و کاشت درختان در مرکز دفن مهندسی پسماند توسط همکاران سازمان مدیریت پسماند انجام می گیرد.

 مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در پایان سخنانش با تشکر از اعضای هئیت مدیره سازمان مدیریت پسماند گفت: نگهداری و کاشت درختان در مرکز دفن مهندسی در راستای بهره وری و کارایی بدون واگذاری به بخش خصوصی با اخذ مجوز اعضای هئیت مدیره سازمان صورت گرفته است.

 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/fkCUZ