تاریخ: ۷:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۸

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز،رامین راستی معاون فرهنگی منطقه یک از برگزاری مراسم روز جهانی کودک در فرهنگسرای شهید بهشتی خبر داد . براساس این گزارش راستی اعلام داشت:روز کودک یکی از حساس ترین ایامی است ک که خانواده ها می بایست به دقت نگاهی دیگرگونه به فرزندان خود داشته تا […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز،رامین راستی معاون فرهنگی منطقه یک از برگزاری مراسم روز جهانی کودک در فرهنگسرای شهید بهشتی خبر داد .

براساس این گزارش راستی اعلام داشت:روز کودک یکی از حساس ترین ایامی است ک که خانواده ها می بایست به دقت نگاهی دیگرگونه به فرزندان خود داشته تا بتوانند پاسخگوی احساسات ناب و پاک آنان باشند و بیشتر در کنارشان زمان را سپری نمایند .

معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه یک اظهار داشت:کوکان خالق زیباترین احساس ها و عشق ها هستند و پاکی و صداقت و دوری از کینه ورزیها،حسادتها،نفرت و… در وجود آنان نعمتی از خالق یکتا و پیامی است که فراموش نکنیم همگی پاک و منزه به دنیا آمده و این رفتار ها و کردارهای خود اوست که باعث از بین رفتنی این خصیصه هت خوب می گردد .

وی گفت:برگزاری مراسم روز کودک فرصتی است برای دیدن بهترین تابلوهای زندگی با رنگهای زیبا و صداهای آرامبخش و نوید روزهای خوب و خوش زندگی که این همه امرور در فرهنگسرای شهید بهشتی مشاهده گردید .

 


.


.

.

.

.

.

.

.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/PcjBL