تبریز ما: نتایج روز هفتم مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 به همراه نتیجه دیداری معوقه از روز چهارم این مسابقات مشخص شد.
نتایج این دیدار ها به شرح زیر است:
* رده نوجوانان – سالن شهدای خطیب
فرهنگ باسمنج 4 – سانتوز طالقانی 2
فوتبال گستر شهرک امام 2 – کندرود 3
* رده جوانان – سالن شهدای خطیب
آرمین آذربایجان 4 – شهید اکرامی سرخاب 4
آذرخش پاستور 7 – آذروصال یک
* رده پیشکسوتان – سالن خاوران
المپیا منجم 2 – شهدای طالقانی 6
پیشکسوتان باقرآباد 3 – سپهرآذربایجان 2
* رده بزرگسالان – سالن عدالت اکبری
عقاب پاس منبع 2- بیرلیک ارم 5
ستارگان عباسی 2 – شهید رضایی اوغلی یک
شهیدحامدجوانی – گوهر ملل ( به روز دیگری موکول شد)
بزرگسالان ارم 5 – تبریز جوان جلالیه یک
* رده بزرگسالان – سالن میلاد
شاهین ارم 3 – پایگاه قائم آل محمدسرخاب 6
ستارگان راهنمایی صفر – میهن دوست خیام 3
توپچی های آذربایجان 2 – شهیدعلیزاده حجتی 5
بویاخ مفتح یک – ماهان سهند ائل گلی 3
* رده بزرگسالان – سالن آزادی
شهدای آتش نشانی 3 – موعود باکری لاله یک
شکست ناپذیران40متری یک – سهندرهروان شهدا 3
ستارخان رضوانشهر صفر – حامد شمس تبریزی صفر
کارکنان سازمان ورزش 4 – باقرآباد صفر
* رده بزرگسالان – سالن مشروطه
شهید قاضی 5 – شهیدحججی فرماندهی انتظامی صفر
شهدای طالقانی 10 – قارتال آبرسان 2
کوثر مارالان 2 – سهلان خیابان قانون 4
ایمان ابوذر صفر – بابایی اقدام پل قاری 4
* رده بزرگسالان – سالن سفیر امید
شهدای سهند صفر – ایرانیان پل قاری صفر
شهید حججی خانه سازی 3 – شاهین آذربایجان صفر
شعله طالقانی یک – عاشقان اباعبدالله بهمن آباد 6
آدلان طالقانی صفر – فرهنگ ابوریحان 3
* رده بزرگسالان – سالن ارم
سازمان پسماند 3 – شهید محمدزاده طالقانی صفر
شبنم خطیب 3 – شهید حامد جوانی طالقانی یک
آرین تبریز 2 – نگین رسالت 4
شهدای پاسداران 3 – یاران محلات تبریز یک
* رده بزرگسالان – بازی معوقه از روز چهارم مسابقات – گروه 13
ثامن کوثر مفتح1 – یاران المهدی باغمیشه 6
تبریز ما: نتایج روز هفتم مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 به همراه نتیجه دیداری معوقه از روز چهارم این مسابقات مشخص شد.
نتایج این دیدار ها به شرح زیر است:
* رده نوجوانان – سالن شهدای خطیب
فرهنگ باسمنج 4 – سانتوز طالقانی 2
فوتبال گستر شهرک امام 2 – کندرود 3
* رده جوانان – سالن شهدای خطیب
آرمین آذربایجان 4 – شهید اکرامی سرخاب 4
آذرخش پاستور 7 – آذروصال یک
* رده پیشکسوتان – سالن خاوران
المپیا منجم 2 – شهدای طالقانی 6
پیشکسوتان باقرآباد 3 – سپهرآذربایجان 2
* رده بزرگسالان – سالن عدالت اکبری
عقاب پاس منبع 2- بیرلیک ارم 5
ستارگان عباسی 2 – شهید رضایی اوغلی یک
شهیدحامدجوانی – گوهر ملل ( به روز دیگری موکول شد)
بزرگسالان ارم 5 – تبریز جوان جلالیه یک
* رده بزرگسالان – سالن میلاد
شاهین ارم 3 – پایگاه قائم آل محمدسرخاب 6
ستارگان راهنمایی صفر – میهن دوست خیام 3
توپچی های آذربایجان 2 – شهیدعلیزاده حجتی 5
بویاخ مفتح یک – ماهان سهند ائل گلی 3
* رده بزرگسالان – سالن آزادی
شهدای آتش نشانی 3 – موعود باکری لاله یک
شکست ناپذیران40متری یک – سهندرهروان شهدا 3
ستارخان رضوانشهر صفر – حامد شمس تبریزی صفر
کارکنان سازمان ورزش 4 – باقرآباد صفر
* رده بزرگسالان – سالن مشروطه
شهید قاضی 5 – شهیدحججی فرماندهی انتظامی صفر
شهدای طالقانی 10 – قارتال آبرسان 2
کوثر مارالان 2 – سهلان خیابان قانون 4
ایمان ابوذر صفر – بابایی اقدام پل قاری 4
* رده بزرگسالان – سالن سفیر امید
شهدای سهند صفر – ایرانیان پل قاری صفر
شهید حججی خانه سازی 3 – شاهین آذربایجان صفر
شعله طالقانی یک – عاشقان اباعبدالله بهمن آباد 6
آدلان طالقانی صفر – فرهنگ ابوریحان 3
* رده بزرگسالان – سالن ارم
سازمان پسماند 3 – شهید محمدزاده طالقانی صفر
شبنم خطیب 3 – شهید حامد جوانی طالقانی یک
آرین تبریز 2 – نگین رسالت 4
شهدای پاسداران 3 – یاران محلات تبریز یک
* رده بزرگسالان – بازی معوقه از روز چهارم مسابقات – گروه 13
ثامن کوثر مفتح1 – یاران المهدی باغمیشه 6
[ad_2]
منبع : shahryarnews |
ثبت دیدگاه