تاریخ: ۲۱:۰۴ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از اصلاح و زیرساخت‌های مناسب جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی با اقدامات امور ترافیکی منطقه خبر داد. بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت: خیابانهای شهر با خط کشی جلوه زیبایی به خود می گیرد و قوانین موجود […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از اصلاح و زیرساخت‌های مناسب جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی با اقدامات امور ترافیکی منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت: خیابانهای شهر با خط کشی جلوه زیبایی به خود می گیرد و قوانین موجود در شهر بیشتر نمایان می گردد و باعث ایجاد امنیت و آرامش روانی برای عابرین و خودروها می‌گردد.

شهردار منطقه یک افزود: جهت اصلاح وضعیت موجود در سطح منطقه و ایجاد شرایط منطقی در حوزه ترافیک و تردد شهری و آرام سازی فضاهای موجود، امور ترافیک منطقه یک اقدامات زیربنای خاصی را آغاز نمود که از آن جمله می‌توان به اصلاح خطوط عابر پیاده ،اصلاح علائم ترافیکی و خط کشی های خیابان ها اشاره نمود.

وی گفت: این اقدامات به نظم بخشی روند عبور و مرور  و کاهش ترافیک در سطح منطقه و به واسطه آن در سطح شهر کمک کرده و اثرات بسیار مثبتی را در پی داشته است.

 مولاخواه به چندین مسیر از جمله خیابان کریم خان ،قانون، تختی و اوحدی اشاره نمود که خط کشی آنها به صورت شبانه آغاز و به اتمام رسیده است.


.


.


.


 

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/BcryC