تاریخ: ۳:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
شهرداری تبریز در برابر مس رفسنجان شکست خورد

تبریز ما: تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور در برابر مس رفسنجان شکست خورد. به گزارش تبریز ما به نقل از سازمان ورزش شهرداری تبریز، هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر امروز دوشنبه با انجام چند دیدار در […]


تبریز ما: تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور در برابر مس رفسنجان شکست خورد.

به گزارش تبریز ما به نقل از سازمان ورزش شهرداری تبریز، هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر امروز دوشنبه با انجام چند دیدار در شهرهای مختلف سپری شد که طی آن در یکی از این بازی ها، تیم شهرداری تبریز در خانه نتیجه را به تیم مس رفسنجان واگذار کرد.

در این بازی که در هوای بارانی و در حضور تماشاگران تبریزی برگزار شد، ابتدا تیم مس توسط  امیر خدامرادی  به گل رسید اما در دقایق پایانی تیم شهرداری با گل به خودی محسن ورزکار بازیکن حریف صاحب گل تساوی شد.

در نیمه دوم هم تیم مس شروع خوبی داشت و توانست با ضربه جواد مولایی  به گل برتری خود دست یافت تا در نهایت صاحب سه امتیاز این دیدار خارج از خانه شود.

شهرداری تبریز با این نتیجه ۲۴ امتیازی باقی ماند. شاگردان سیروس دینمحمدی هفته آینده در دربی لیگ یکی های تبریز به دیدار ماشین سازی خواهند رفت.

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/VXlow