تاریخ: ۵:۰۴ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس نصرا…پور معاون فنی و عمرانی منطقه یک از اجرای حدود ۳۹۰۰۰ متر مربع پیاده روسازی در سطح این منطقه خبر داد.               بر اساس این گزارش نصرا…پور با اشاره به اینکه برنامه ریزیهای انجام یافته در خصوص رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ در این معاونت کاملاً […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس نصرا…پور معاون فنی و عمرانی منطقه یک از اجرای حدود ۳۹۰۰۰ متر مربع پیاده روسازی در سطح این منطقه خبر داد.             

 بر اساس این گزارش نصرا…پور با اشاره به اینکه برنامه ریزیهای انجام یافته در خصوص رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ در این معاونت کاملاً مشخص و با هدف بهسازی و مناسب سازی پیاده روهای سطح منطقه اقدامات اساسی و زیر بنائی انجام یافته اعلام نمود: در چندین نقطه پرتردد این حوزه که نیاز به اصلاح ، زیرسازی و زیباسازی داشت اجرای عملیات عمرانی پیاده روسازی آغاز و به اتمام رسیده است.

معاون فنی و عمرانی منطقه یک گفت: هم اکنون حدود ۳۹۰۰۰ متر مربع از این مسیرها در طرح مذکور قرار گرفته که شامل مسیر آبرسان تا تپلی باغ، بلوار ولیعصر ، چایکنار از آبرسان تا مقابل پارک شمس تبریزی ، خیابان شریعتی ، خیابان قطران حد فاصل فروغی تا نظامی ، ضلع جنوبی چایکنار ، خیابان مخابرات و رودکی ولیعصر و… می باشد.

 


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/q0VKx