مدال نقره فرنگی‌کار میانه‌ای در مسابقات قهرمانی آسیا
مدال نقره فرنگی‌کار میانه‌ای در مسابقات قهرمانی آسیا

تبریز ما: کشتی‌گیر فرنگی‌کار میانه‌ای مدال نقره وزن 77 کیلوگرم مسابقات قهرمانی آسیا را بر گردن آویخت. رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا از صبح امروز با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر دهلی نو آغاز شد که در پایان روز اول، شایان عفیفی، ملی‌پوش میانه‌ای تیم کشورمان موفق به کسب مدال نقره شد. […]


تبریز ما: کشتی‌گیر فرنگی‌کار میانه‌ای مدال نقره وزن 77 کیلوگرم مسابقات قهرمانی آسیا را بر گردن آویخت.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا از صبح امروز با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر دهلی نو آغاز شد که در پایان روز اول، شایان عفیفی، ملی‌پوش میانه‌ای تیم کشورمان موفق به کسب مدال نقره شد.

 
کشتی‌گیر مقتدر میانه‌ای در وزن 77 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور بعد به مصاف بیک توردیف از قرقیزستان رفت و حریف خود را 4 بر صفر شکست داد و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت.
 
عفیفی در این مرحله مقابل یاماساکی از ژاپن به روی تشک رفت که در یک کشتی کاملا یک طرفه این حریف را با نتیجه قاطعانه 10 بر صفر مغلوب کرد تا جواز حضور در بازی نهایی را کسب کند.
 
اما این فرنگی‌کار خوش آتیه استان در دیدار فینال مقابل ساجان از هند با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و به مدال نقره بسنده کرد.
 
گفتنی است؛ در دیگر رقابت‌های برگزار شده در روز نخست، تیم ایران توسط پویا ناصرپور، بهرام معروف خانی، محمدهادی ساروی و امین میرزازاده در اوزان 55، 63، 87 و 130 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت.

 

[ad_2]

منبع : shahryarnews