تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، رامین راستی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه یک از افتتاح نمایشگاه توامندیهای بانوان در شش ماهه اول سال جاری در پارک بانوان شمس تبریزی خبر داد. براساس این گزارش راستی اعلام داشت : با توجه به اجرای برنامه های مختلف و برگزاری کلاسهای آموزشی در حوزه […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، رامین راستی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه یک از افتتاح نمایشگاه توامندیهای بانوان در شش ماهه اول سال جاری در پارک بانوان شمس تبریزی خبر داد.

براساس این گزارش راستی اعلام داشت : با توجه به اجرای برنامه های مختلف و برگزاری کلاسهای آموزشی در حوزه های مختلف ویژه بانوان در این پارک، سعی گشته تا خروجی کلاسها و نتایج حاصله در قالب این جشنواره به نمایش گذاشته شود.


.


معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک اظهار نمود : نظر به اینکه در خصوص کلاسهای آموزشی و تلاش در جهت کار آفرینی و خود اشتغالی و استفاده از پتانسیل های موجود فعالیتهای ویژه ای در پارک شمس انجام یافته است لذا این نمایشگاه می تواند در جهت تقویت ، شناخت بانوان فعال، پویا و نقش آفرین در حوزه های فرهنگی، هنری و اقتصادی، بسیار حائز اهمیت باشد.

وی گفت: برگزاری این نمایشگاه باعث خودباوری، اعتماد به نفس و کارآفرینی در بین بانوان شرکت کننده در آموزشهای شش ماهه گذشته شده است که این مسئله می تواند باعث رونق و فراگیرتر شدن فعالیتهای معاونت فرهنگی بویژه پارک بانوان گردد.


.


.


.


 

روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/vpPPP