پروژه سالن چند منظوره بحران به بهره برداری می رسد
پروژه سالن چند منظوره بحران به بهره برداری می رسد

تبریز ما: شهردارمنطقه ۱ از بهره برداری پروژه سالن چند منظوره بحران این منطقه طی روزهای آینده خبر داد. به گزارش تبریز ما به نقل از شهرداری منطقه یک، محمد علی مولاخواه گفت: چندین پروژه مهم و اساسی حوزۀ عمران، خدمات و ورزشی طی روزهای آینده به بهره برداری می رسد که یکی از این […]

تبریز ما: شهردارمنطقه ۱ از بهره برداری پروژه سالن چند منظوره بحران این منطقه طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش تبریز ما به نقل از شهرداری منطقه یک، محمد علی مولاخواه گفت: چندین پروژه مهم و اساسی حوزۀ عمران، خدمات و ورزشی طی روزهای آینده به بهره برداری می رسد که یکی از این پروژه ها سالن چند منظوره بحران است

مولاخواه افزود: مساحت عرصه این پروژه ۳۷۰۰متر مربع، مساحت زیر بنای ساختمان اداری ۵۰۰ متر مربع ، مساحت سالن ورزشی سرپوشیده ۱۵۰۰ متر مربع ، مساحت زمین های ورزشی روباز ۱۰۰۰ متر مربع، مساحت پارکینگ روباز و محوطه ۱۰۰۰ متر مربع است.

وی اظهار داشت : تعداد ۲ زمین تنیس روباز چمنی و یک زمین والیبال روباز چمنی با استانداردهای بین المللی و یک سالن سرپوشید چند منظوره المپیکی و یک سالن سرپوشیده بدن سازی و یک سالن سرپوشیده پینگ پنگ با تجهیزات بهداشتی کامل از جمله فضاهای ورزشی ایجاد شده در این پروژه است.

شایان ذکر است : این پروژه به همراه چندین پروژۀ دیگر منطقه در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ اردیبهشت راس ساعت ۱۷ در محل سالن چند منظوره بحران واقع در خیابان گلکار ، خیابان ترافیک به بهره برداری خواهد رسید.

[ad_2]

منبع : shahryarnews