تاریخ: ۹:۲۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
همایش کوهپیمایی ودوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه

تبریز ما: با مشارکت شهرداری منطقه پنج همایش کوهپیمایی ودوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه برگزار می شود به گزارش تبریز ما، همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی و دوچرخه سواری با مشارکت شهرداری منطقه پنج تبریز و چهار سازمان دیگر به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) برگزار می شود.  یعقوب هوشیار […]

تبریز ما: با مشارکت شهرداری منطقه پنج همایش کوهپیمایی ودوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه برگزار می شود

به گزارش تبریز ما، همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی و دوچرخه سواری با مشارکت شهرداری منطقه پنج تبریز و چهار سازمان دیگر به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) برگزار می شود.

 یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج تبریز این مطلب را اعلام کرد وگفت مراسم کوهپیمایی خانوادگی پنجشنبه ۳۰فروردین از ورودی عون بن علی برگزار خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه این مراسم ورزشی با شعار هر خانواده یک تیم کوهپیمایی برگزار و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا  خواهد شد.

گفتنی است به گفته وی علاوه بر این برنامه ورزشی همایش دوچرخه سواری نیز یکشنبه دوم اردیبهشت توسط این منطقه برگزار خواهد شد. مسیرمسابقه دوچرخه سواری ازمقابل ساختمان اداری منطقه پنج به سمت کوی استانداری وبزرگراه دوکمال درنظرگرفته شده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دو برنامه ورزشی می توانند با شماره تلفنهای ۳۶۳۸۴۰۴۴-۳۶۶۹۰۰۴۱-  ۳۶۶۰۹۷۱۷و ۳۶۶۸۳۰۰۸ تماس حاصل فرمایند.

 

 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/DzOji