زیباسازی چهره بصری غرب تبریز/ نصب تصاویر جاذبه های گردشگری تبریز بر روی کابین های مخابراتی
زیباسازی چهره بصری غرب تبریز/ نصب تصاویر جاذبه های گردشگری تبریز بر روی کابین های مخابراتی

تبریز ما: شهردار منطقه 6 تبریز گفت: با رنگ آمیزی و طراحی کابین های مخابرات غرب تبریز در حوزه شهرداری منطقه 6 چهره بصری شهر زیباسازی شد. به گزارش تبریز ما، به نقل از روابط عمومی منطقه 6، مهندس سامان احمدزاده، با اشاره به رنگ آمیزی کابین های مخابرات مستقر در معابر و خیابانهای غرب […]


تبریز ما: شهردار منطقه 6 تبریز گفت: با رنگ آمیزی و طراحی کابین های مخابرات غرب تبریز در حوزه شهرداری منطقه 6 چهره بصری شهر زیباسازی شد.

به گزارش تبریز ما، به نقل از روابط عمومی منطقه 6، مهندس سامان احمدزاده، با اشاره به رنگ آمیزی کابین های مخابرات مستقر در معابر و خیابانهای غرب تبریز گفت: به منظور زیباسازی بصری و ایجاد نشاط اجتماعی در سطح شهر کابین های مخابرات، باکس های زباله سطح حوزه و دیوارهای برخی معابر غرب تبریز رنگ آمیزی، طراحی و نقاشی می شود .

وی با اشاره به آمار بالای افسردگی در میان مردم استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: زیباسازی چهره بصری شهر با هدف افزایش نشاط و شادی در میان مردم در اولویت کاری شهرداری منطقه 6 تبریز قرار گرفته است .

احمدزاده زندگی در محیطی شاد و آرامش بخش را یکی از حقوق اصلی شهروندان شهر مدرن خواند و اذعان داشت : توجه به نکات فرهنگی و تامین آسایش و رفاه شهروندان در کنار ایجاد زیرساختهای مناسب یکی از وظایف مدیریت شهری است و شهرداری منطقه 6 کلانشهر تبریز در این راستا برنامه ها و طرحهای متعددی را به ترتیب اولویت در برنامه کاری خویش قرار داده است.

[ad_2]

منبع : shahryarnews