تاریخ: ۴:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
بجانی: می‌دانستم روی سکو می‌روم/ مسابقات در سطح خوبی برگزار شد

تبریز ما: قهرمان مسابقات بین‌المللی پاورلیفتینگ ترکیه گفت: خدا کمک کرد، می‌دانستم که روی سکو می‌روم اما تلاش کردم به قهرمانی برسم. احد بجانی، قهرمان مسابقات بین‌المللی پاورلیفتینگ ترکیه در گفت‌وگو با سایت رسمی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز اظهار داشت: این مسابقات در روزهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار شد که ما روز […]

تبریز ما: قهرمان مسابقات بین‌المللی پاورلیفتینگ ترکیه گفت: خدا کمک کرد، می‌دانستم که روی سکو می‌روم اما تلاش کردم به قهرمانی برسم.

احد بجانی، قهرمان مسابقات بین‌المللی پاورلیفتینگ ترکیه در گفت‌وگو با سایت رسمی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز اظهار داشت: این مسابقات در روزهای ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار شد که ما روز پنجشنبه، ۲۰ اردیبهشت‌ماه به همراه دیگر اعضای تیم ملی جهت شرکت در این مسابقات راهی استانبول ترکیه شدیم.

 

وی در مورد سطح برگزاری مسابقات بین‌المللی پاورلیفتینگ ترکیه گفت: سطح این مسابقات خوب بود، به خصوص شاهد نظم خوب در برگزاری و امکانات مناسب در سالن برگزاری رقابت‌ها بودیم.

 

مدیر سالن‌های بدنسازی سازمان ورزش شهرداری تبریز افزود: با لطف خدا توانستم در دِد لیفت و وزن ۱۲۵ کیلوگرم، با غلبه بر ۳ حریف دیگر به مقام اول برسم. ما در مسابقات ۳ حرکت می‌زنیم اما چون در ۲ حرکت اول دیدم که به قهرمانی رسیده‌ام و از طرفی آمادگی کامل نداشتم، با ثبت ۲۶۰ کیلوگرم در حرکت دوم کار را تمام کردم.

 

بجانی در مورد تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات گفت: ۸ کشور از آسیا و اروپا در این رقابت‌ها حضور داشتند که تیم ملی ایران با ۱۶ شرکت‌کننده در رده‌های مختلف سنی شرکت کرد.

 

وی در مورد کسب قهرمانی در رقابت‌های بین‌المللی ترکیه خاطرنشان کرد: خدا کمک کرد، می‌دانستم که روی سکو می‌روم اما تلاش کردم به قهرمانی برسم و با لطف خدا توانستم با استفاده از تجربه به مقام اول برسم. ورزشکاران ترکیه و گرجستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

احد بجانی در رابطه با اینکه آیا ورزشکار دیگری از شهرداری تبریز در مسابقات ترکیه حضور داشت یا خیر گفت: مروت ولی زاده از خدمات موتوری شهرداری تبریز در رده سنی پیشکسوتان در این مسابقات شرکت کرده و موفق شد مدال طلا را کسب کند.

 

گفتنی است، احد بجانی کارمند سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز بوده و مسئولیت سالن‌های بدنسازی این سازمان را عهده‌دار است.

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/lhFKT