تاریخ: ۳:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
پیام تبریک فرمانده سپاه عاشورا در پی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر

تبریز ما: سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور را که برای اولین بار رقم خورد، به عوامل این تیم، هواداران و مردم آذربایجان تبریک گفت. به گزارش تبریز ما، متن این پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی کسب مقام قهرمانی تیم بسکتبال […]


تبریز ما: سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور را که برای اولین بار رقم خورد، به عوامل این تیم، هواداران و مردم آذربایجان تبریک گفت.

به گزارش تبریز ما، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

کسب مقام قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در آوردگاه لیگ برتر باشگاه‌های کشور که با غیرت و تلاش مثال‌زدنی بازیکنان، کادر فنی و حمایت‌های پرشور هواداران به دست آمد، بار دیگر همدلی و همت مردم آذربایجان را به منصه ظهور گذاشت.

شیرمردان بسکتبال آذربایجان نشان دادند خواستن توانستن است و این پیروزی در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم غیور تبریز و نقش آفرینی آنها در انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران یک بار دیگر افتخارآفرینی مردمان این دیار را در سرتاسر کشور طنین‌انداز کرد.

قهرمانی سروقامتان شهرداری تبریز شایسته تقدیر بوده و نوید بخش آینده‌ای روشن برای ورزش آذربایجان است و امیدواریم قهرمانی‌های بدست آمده توسط تیم‌های فوتسال مس سونگون و بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور سرآغاز موفقیت‌های تیم‌های دیار قهرمان پرور آذربایجان باشد.

اینجانب قهرمانی غرورانگیز تیم بسکتبال شهرداری تبریز را به بازیکنان، کادر فنی، عوامل باشگاه و مجموعه سازمان ورزش شهرداری تبریز و خصوصاً مردم آذربایجان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و درخشش این تیم افتخارآفرین در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را دارم.

سرتیپ دوم پاسدار

عابدین خرّم

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/OdmXl