تاریخ: ۳:۲۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
پیام تبریک رییس شورای استان در پی قهرمانی سروقامتان شهرداری

تبریز ما: غلامحسین مسعودی ریحانی عضو شورای شهر تبریز و رییس شورای اسلامی استان به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز این عنوان را در پیامی تبریک گفت. به گزارش تبریز ما، در این پیام آمده است، آسمان خراشان شهرداری تبریز امروز برای دومین بار در این چند هفته اخیر شادی را برای ملت آذربایجان […]


تبریز ما: غلامحسین مسعودی ریحانی عضو شورای شهر تبریز و رییس شورای اسلامی استان به مناسبت قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز این عنوان را در پیامی تبریک گفت.

به گزارش تبریز ما، در این پیام آمده است،

آسمان خراشان شهرداری تبریز امروز برای دومین بار در این چند هفته اخیر شادی را برای ملت آذربایجان بعد از قهرمانی مس سونگون هدیه دادند.

قهرمانان بسکتبال ایران امروز نشان دادند که پشتکار و تلاش چنان که با مدیریت صحیح هدایت شود همواره نتیجه اش پیروزی خواهد بود.

قهرمانی لیگ برتر مهمی بود که حلاوتش غروری تازه به مردم آذربایجان بخشید و چه زیباتر میشود این شیرینی با قهرمانی تیم والیبال شهرداری‌تبریز در لیگ برتر و موفقیت تراکتورسازی در لیگ قهرمانان همراه گردد.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تشکر به بازیکنان و کادر فنی تیم بسکتبال شهرداری، مراتب تقدیر خود را از برادر ارجمند جناب دکتر رحیمی به خاطر برنامه ریزی های دقیق و حساب شده و کسب موفقیت‌های مداوم اعلام می دارم.

با احترام

 غلامحسین مسعودی ریحان

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/bnirZ