تاریخ: ۹:۱۶ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
نتایج روز هفدهم مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ مشخص شد

تبریز ما: نتایج دیدارهای روز هفدهم مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ شب گذشته برگزار و نتایج این بازی‌ها اعلام شد. هفدهمین روز از مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ شب گذشته با برگزاری ۲۳ دیدار پیگیری شد. تیم‌های شرکت‌کننده در رده نوجوانان و جوانان با برتری مقابل حریفان خود به دور گروهی این مسابقات صعود کردند. […]


تبریز ما: نتایج دیدارهای روز هفدهم مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ شب گذشته برگزار و نتایج این بازی‌ها اعلام شد.

هفدهمین روز از مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ شب گذشته با برگزاری ۲۳ دیدار پیگیری شد. تیم‌های شرکت‌کننده در رده نوجوانان و جوانان با برتری مقابل حریفان خود به دور گروهی این مسابقات صعود کردند.

تیم‌های حاضر در رده بزرگسالان و پیشکسوتان نیز روز دوم مرحله گروهی خود را پشت سر گذاشتند.

نتایج دیدارهای شب گذشته به شرح زیر اعلام شد:

* مرحله حذفی رده نوجوانان – ۱۹ خرداد – سالن شهدای خطیب (میدان رسالت)
شهید پناهی ۱۰ – مینیاتور منبع آب ب ۲
مدرسه امام محمد باقر (ع) ۱۲ – یاران محله توماس ۴
تکنیک مشروطه ۱۰ -ستارگان خطیب یک

* مرحله حذفی رده نوجوانان – ۱۹ خرداد – سالن مشروطه (خیابان امامیه)
فرهنگ باسمنج ۲ – ایرانا عباسی یک
نام آوران ارم ۴ – شهید دهقان الف ۵
مهرآوران آخونی ۵ – شهید مفتح یک

* مرحله حذفی رده نوجوانان – ۱۹ خرداد – سالن ارم (ارم – جنب آتش نشانی)
عقاب مهر ۸ – الغدیر قره باغی ۵
گسترش نصف راه ۶ – شهید علیپور صفر
آرمین آذربایجان ۳ – کندرود ۲

* مرحله حذفی رده جوانان – ۱۹ خرداد – سالن سفیرامید (شهرک طالقانی)
دوچرخه حیدرآباد ۱۱ – خادمین شهدای میثاق صفر
شهید پناهی ۳ – عقاب مهر نصف راه ۲
مدافع حرم آذربایجان ۶ – شهدای ائمه آخونی ۲

* مرحله حذفی رده جوانان – ۱۹ خرداد – سالن شهروند (خیابان شهیدان ذاکر)
آذرخش پاستور ۵ – منیاتور منبع آب ۲
شهید میراب حوزه شش ۲ – ستارگان رسالت ۳
شهید ابراهیمی عباسی ۱۲ – ایرانا عباسی ۱۳ (ضربات پنالتی ۱۰ بر ۹ به سود ایرانا عباسی)

* مرحله حذفی رده جوانان – ۱۹ خرداد – سالن عدالت اکبری (ائل گلی – پشت مترو)
فرهنگ باسمنج یک – امید مشروطه ۲
جوانان کندرود ۵ – شهید اکرامی سرخاب ۲

* مرحله چهارم (گروهی) بزرگسالان – ۱۹ خرداد – سالن آزادی (اول خیابان رسالت)
عاشقان اباعبداله (ع) ۴ – پایگاه شهید توانا ۷
کندرود ۴ -شهدای طالقانی ۵

* مرحله چهارم (گروهی) بزرگسالان – ۱۹ خرداد – سالن میلاد (چایکنار – پارک قائم)
وحدت بهار یک – گواه راه ارم ۳
یاران المهدی اندیشه ۸ – پایگاه حضرت روح الله ۳

* مرحله سوم (گروهی) پیشکسوتان – ۱۹ خرداد – سالن خاوران
پیشکسوتان کندرود ۶ – سپهر آذربایجان ۴
عارف یکه دکان ۲ – تراکتورسازان الف ۴

گفتنی است؛ در بین برگزاری دیدارهای سالن ارم، آیناز حاجی، قهرمان کشوری کاراته و پرمدال‌ترین خردسال کشور به هنرنمایی پرداخت.

 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/orOlW