گروه: شهری
تاریخ: ۴:۵۰ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
روزانه ۵ هزار تن محصولات کشاورزی در میدان میوه و تره بار تبریز عرضه می شود

تبریز ما: مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری گفت: روزانه به طور متوسط حدود ۵۰۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی  در میدان میوه وتره بار تبریز و سبزه میدان عرضه می شود . به گزارش تبریز ما، جواد صدیقی با اشاره به اقدامات انجام یافته و در حال انجام در میدان بزرگ میوه وتره بار […]

تبریز ما: مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری گفت: روزانه به طور متوسط حدود ۵۰۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی  در میدان میوه وتره بار تبریز و سبزه میدان عرضه می شود .

به گزارش تبریز ما، جواد صدیقی با اشاره به اقدامات انجام یافته و در حال انجام در میدان بزرگ میوه وتره بار گفت :  میدان میوه وتره بار تبریز در کنار سبزه میدان،  تأمین و توزیع عمده فروشی مایحتاج میوه وسبزی کل شهر تبریز و حومه و حتی نیازهای شهرستان های همجوار  استان را برعهده دارند .

صدیقی با اشاره به مساحت میدان بزگ میوه وتره بار یاد آور شد این میدان حدود ۳۰ سال پیش در زمینی به مساحت ۸۰ میلیون متر مربع و با  بیش از ۴۰۰ باب مغازه  و بیش از  ۸۰ نیم گز در جنوب غرب تبریز  واقع شده است که دارای ۲ ورودی خودرو سبک و سنگین با باسکول دیجیتالی و کنترل خودرو و سایر امکانت خدماتی داخل میدان اعم از سرویس بهداشتی – فضای سبز – دفتر نیروی انتظامی – دکلهای روشنائی عمومی می باشد که با نظارت  پرسنل و نفرات سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در آنجا به ارائه خدمات به شهروندان محترم انجام وظیفه می نمایند . 

صدیقی تصریح و اظهار امیدواری نمود : باتوجه به اینکه میدان بزرگ میوه و تره بار بعنوان یکی از بزرگترین مراکز تأمین و عرضه میوه برای شهروندان محترم تبریز و شهرستان ها می باشد ،  تمامی همکاران محترم سازمان و کسبه محترم با همکاری هم در تلاش اند تا بستری جهت رفع نواقص میادین و هرچه بهتر عرضه شدن میوه و تره بار فراهم شود. 

وی افزود : از جمله اقداماتی که سازمان  میادین انجام داده میتوان به رفع سد معبر و نیز اهتمام بیشتر در تنظبف میدان و زیبا سازی محوطه و رفع نواقص روشنایی معابر میدان ، عملیات خط کشی معابر میدان ، اصلاح وآسفالت ریزی میدان  و رفع ترافیکی خودروهای سنگین  اشاره کرد که با  کنترل بیشتر بر کیفیت میوه های عرضه شده و رصد بر قیمت ها گام های موثر و اساسی بر ارتقای کیفیت خدمات رسانی برداشته است  

 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/MAxZx