14 پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در شهرداری منطقه یک به بهره برداری می رسد
14 پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در شهرداری منطقه یک به بهره برداری می رسد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از افتتاح 14 پروژه مهم در این منطقه خبر داد.  بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت: با توجه به اجرای چندین پروژه مهم در این منطقه که طبق برنامه ریزیهای بعمل آمده در آخرین مراحل خود قرار گرفتند […]


به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از افتتاح 14 پروژه مهم در این منطقه خبر داد.

 بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت: با توجه به اجرای چندین پروژه مهم در این منطقه که طبق برنامه ریزیهای بعمل آمده در آخرین مراحل خود قرار گرفتند طی روزهای آتی شاهد افتتاح و بهره برداری از آنها خواهیم بود.

شهردار منطقه یک اظهار نمود: این پروژه ها در حوزۀ عمرانی، خدماتی و ورزشی می باشند که با افتتاح آنها شاهد خدمات ویژه ای از سوی خادمین شهردار به شهروندان خواهیم بود.

وی گفت: چندین عابر پیاده در خیابانهای هفت تیر، توانیر، یوسف آباد، گلکار و احداث کانال سرپوشیده در ضلع شرقی خیابان گلکار، کانال سرپوشیده در ضلع شمالی خیابان عباسی، کانال خیابان عباسی، پیاده روسازی در خیابانهای چایکنار امام خمینی (ره)، هتل مرمر تا راهنمائی، پارک موزیکال، سربالائی ولیعصر، خیابان تپلی باغ، پله گذاری در مناطق حاشیه نشین، احداث سرویس بهداشتی و سالن چند منظوره بحران از جمله پروژه های قابل افتتاح است که به زودی تقدیم شهروندان گرامی خواهد شد.

 

 

[ad_2]

منبع : shahryarnews