کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود / آخرین مهلت ارسال مقالات 15 مرداد
کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود / آخرین مهلت ارسال مقالات 15 مرداد

تبریز ما:رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز گفت: اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در راستای سیاست‌های علمی اتحادیه اورآسیایی علوم ورزشی (ESSU) مهرماه سال‌جاری در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود. به گزارش شهریاربه نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، یعقوب بدری‌آذرین اظهار داشت: اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در راستای سیاست‌های علمی اتحادیه […]


تبریز ما:رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز گفت: اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در راستای سیاست‌های علمی اتحادیه اورآسیایی علوم ورزشی (ESSU) مهرماه سال‌جاری در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش شهریاربه نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، یعقوب بدری‌آذرین اظهار داشت: اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی در راستای سیاست‌های علمی اتحادیه اورآسیایی علوم ورزشی (ESSU) که یک سازمان غیرانتفاعی بین‌المللی بوده و سال 2017 در آنکارای ترکیه تاسیس شده است، برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به اهداف ایجاد این اتحادیه افزود: با توجه به بین‌رشته‌ای بودن علوم ورزشی این اتحادیه با هدف ارتقاء علم و پژوهش و ایجاد ارتباطات بین‌المللی بیشتر دانشمندان کشورهای اروپایی و آسیایی با یکدیگر ایجاد شده است.

به گفته وی در جلسات قبلی اتحادیه اورآسیایی علوم ورزشی (ESSU)، دکتر سعید نیکوخصلت، دانشیار گروه آموزشی فیزیولوژی ورزشی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز نیز به عنوان نایب رئیس این اتحادیه برگزیده شده است.

سعید نیکوخصلت، دبیر اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی نیز در این باره گفت: این کنگره توجه ویژه‌ای به تقویت همکاری‌های بین‌المللی در سطوح محلی، منطقه‌ای و بین قاره‌ای آسیا و اروپا دارد.

وی تصریح کرد: گردهمایی متخصصان و صاحب‌نظران علوم ورزشی داخلی و خارجی جهت ارائه آخرین دستاوردها و تبادلات علمی همزمان با رویداد تبریز 2018 و کمک به کاربردی کردن یافته‌های دانشگاهی از اهداف اصلی این کنگره است.

نایب رئیس اتحادیه اورآسیایی علوم ورزشی، افزود: این کنگره با حضور اساتیدی از کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده آمریکا، رومانی، ترکیه، بلغارستان، آذربایجان، مقدونیه، اسلواکی، بوسنی و هرزگوین، قبرس، عراق، تاجیکستان، ازبکستان و … در قالب کارگاه‌های تخصصی و نشست‌های مختلف، 18 لغایت 20 مهرماه سال‌جاری(10 تا 12 اکتبر 2018) در دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

دانشیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز با اشاره به نحوه ارسال مقالات و تاریخ‌های مهم کنگره افزود: متقاضیان ارسال مقاله می‌توانند مقالات خود را از طریق سایت همایش به آدرس  www.Essc-tabriz.com ارسال کنند.

این عضو هیات علمی دانشگاه تبریز تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات تا 15 مرداد 1397 بوده و اول شهریورماه نیز نتایج داوری مقالات اعلام خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اتحادیه اورآسیایی علوم ورزشی، دانشگاه تبریز با محوریت دانشکده تربیت بدنی، پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی متولیان برگزاری اولین کنگره اورآسیایی علوم ورزشی هستند، یادآور شد: محمدرضا پورمحمدی به عنوان رئیس همایش، علی‌اصغر کوشافر به عنوان رئیس افتخاری همایش، وحید ساری‌صراف به عنوان دبیر علمی و دکتر جواد وکیلی به عنوان دبیر اجرایی همایش برگزیده شدند.

[ad_2]

منبع : shahryarnews