تاریخ: ۱۷:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
پیام نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز

تبریز ما: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز را در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور تبریک گفتند. به گزارش تبریز ما، در پیام تبریک مشترک نماینده ولی فقیه در استان و  استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت پیروزی سروقامتان تیم بسکتبال شهرداری تبریز در مسابقات […]


تبریز ما: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز را در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور تبریک گفتند.

به گزارش تبریز ما، در پیام تبریک مشترک نماینده ولی فقیه در استان و  استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت پیروزی سروقامتان تیم بسکتبال شهرداری تبریز در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور آمده است:

 

    باسمه تعالی                  

قهرمانی افتخارآمیز تیم بسکتبال شهرداری تبریز  در رقابت‌های لیگ  برتر  کشور و پیروزی مقتدرانه در این دوره از رقابت ها، بار دیگر شایستگی و توانمندی قابلیت های این خطه قهرمان پرور را به تصویر کشید و موجبات شادی و خرسندی جامعه ورزشی استان، خصوصا هواداران فهیم،با فرهنگ و مردم ورزش دوست تبریز را فراهم نمود.

بدون تردید پیروزی این تیم، حاصل همت، تلاش، پشتکارمدیریت باشگاه، کلیه بازیکنان و زحمات کادر فنی ،مربیان و سایر عوامل می باشد که مایه  بسی افتخار و مباهات است.

اینجانبان ضمن تبریک این پیروزی بزرگ و غرور آفرین  به جامعه ورزشی استان به خصوص مردم شریف و هواداران غیرتمند ، مراتب قدردانی و تشکر وی‍‍ژه خود را از دست اندرکاران و بازیکنان سختکوش و شایسته این تیم ابراز نموده ،از درگاه ایزد سبحان موفقیت و پیروزی این عزیزان را در سایر رقابت های کشوری و عرصه های بین المللی آرزومندیم.

 

                                   مجید خدابخش                                                                        محمد علی آل هاشم                         

                            استاندار آذربایجان شرقی                                             نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز    

        

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/JEQ8V