تاریخ: ۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

 به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ،مهندس مولاخواه با حضور در مدرسه الزهرا(س) و جشنواره نوآوری در تبریز از نقش مهم دانش آموزان و اثرگذاری آنان در جریان تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.  بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه ضمن حضور در این جشنواره اعلام داشت: این جشنواره میتوانند به کیفیت بخشی فرآیند آموزشی […]

 به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ،مهندس مولاخواه با حضور در مدرسه الزهرا(س) و جشنواره نوآوری در تبریز از نقش مهم دانش آموزان و اثرگذاری آنان در جریان تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

 بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه ضمن حضور در این جشنواره اعلام داشت: این جشنواره میتوانند به کیفیت بخشی فرآیند آموزشی که از چند بعد توانمندسازی معلمان، توسعه و تقویت فعالیت گروه های آموزشی و تقویت بنیه دانش آموزان بیانجامد ارزش والایی دهد.

وی گفت : شناساندن تاریخ و هویت آذربایجان و فرهنگ بومی و اشاعه آن توسط دانش آموزان می‌تواند به این جریان سرعت بیشتری داده و مولفه های انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام را بیشتر شناسانده که از آن جمله بحث بازار تاریخی تبریز ،کلیساهای آذربایجان، طبیعت بکر، پایتخت فرش دستباف تبریز ،جنگلهای ارسباران ، ارک تبریز، موزه های تبریز و… اشاره نمود.

 مولاخواه همچنین در خصوص همکاری های شهرداری با شهرداران مدارس و دانش‌آموزان در حوزه‌های هویت و فرهنگ و گردشگری اشاره و اظهار نمود: با تمام توان در این راستا آماده همکاری های همه جانبه هستیم تا بتوانیم از پایگاه‌های مهم آموزش و پرورش و مدارس برای حرکت بر روی ریل موفقیت تبریز ۲۰۱۸ بهره جسته و با نیروهای جوان و خوش فکر وارد گفتگو و اجرای برنامه های مختلف این مهم باشیم.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/huXyR