تاریخ: ۴:۰۹ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱

 به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک شهر تبریز، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از توزیع ۲۴۰ تُن آسفالت طی یک شبانه روز در محلات کم‌برخوردار این حوزه خبر داد. براساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت : طرح آسفالت ریزی در آستانه عید نوروز آغاز و مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر را هدف […]

 به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک شهر تبریز، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از توزیع ۲۴۰ تُن آسفالت طی یک شبانه روز در محلات کم‌برخوردار این حوزه خبر داد.

براساس این گزارش مهندس مولاخواه بیان داشت : طرح آسفالت ریزی در آستانه عید نوروز آغاز و مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر را هدف گذاری نموده ایم، در این حرکت بسیاری از خیابان ها و کوچه هایی که نیاز به اصلاح آسفالت، زیرسازی و ساماندهی داشتند مورد اقدام قرار گرفت.

  شهردار منطقه یک اظهار نمود: از اولین هفته آخرین ماه سال، طرح مذکور آغاز و با سرعت  مسیرهای مشخص شده به انجام رسیده است و طی یک شبانه روز حدود ۲۴۰ تُن آسفالت در محلات صالح آباد واقع در عباسی توزیع این عملیات با فینیشر انجام پذیرفته است.

وی گفت: تا پایان سال شاهد تداوم این حرکت خواهیم بود و سعی می نماییم هیچ مسیری در سطح حوزه دارای مشکل آسفالت نبوده و امید است بتوانیم مسیری روان، آرام و منطقی را در سطح حوزه ایجاد نماییم.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


  امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/kEOSE