تاریخ: ۴:۲۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه کلانشهر تبریز، مهندس نصرا…پور معاون فنی وعمرانی منطقه ۱ از اجرای عملیات بیس پلیت و بتن ریزی محور ۶ پروژه ساختمان اداری خبر داد . بر اساس این گزارش مهندس نصرا…پور ضمن اشاره به اجرای سریع پروژه ساختمان اداری منطقه یک و سالن همایش ولیعصر اعلام داشت: این پروژه […]

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه کلانشهر تبریز، مهندس نصرا…پور معاون فنی وعمرانی منطقه ۱ از اجرای عملیات بیس پلیت و بتن ریزی محور ۶ پروژه ساختمان اداری خبر داد .

بر اساس این گزارش مهندس نصرا…پور ضمن اشاره به اجرای سریع پروژه ساختمان اداری منطقه یک و سالن همایش ولیعصر اعلام داشت: این پروژه که برای منطقه حائز اهمیت می باشد همچنان در حال اجرا بوده و هم اکنون در محور ۶ آن قرار گرفته ایم.

معاون فنی و عمرانی منطقه یک افزود : در حال حاضر این پروژه در مرحله اجرای بیس پلیت و بتن ریزی قرار دارد که همچنان شاهد تداوم این عملیات می باشیم.

وی گفت: این معاونت با دقت و سرعت در اجرای پروژه‌های منطقه‌ای پیشتاز بوده و همزمان چندین پروژه مهم را در دست اقدام داریم که  شاهد عملیاتی شدن و تداوم تلاش‌های شبانه‌روزی در این حوزه هستیم.

 


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/PQUdG