هفته نهم لیگ یک فوتسال کارکنان شهرداری تبریز به پایان رسید
هفته نهم لیگ یک فوتسال کارکنان شهرداری تبریز به پایان رسید

تبریز ما: هفته نهم لیگ یک فوتسال کارکنان شهرداری تبریز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید. دیدارهای هفته نهم لیگ یک فوتسال کارکنان شهرداری تبریز با برتری تیم های پایگاه امام علی (ع)، سازمان عون بن علی و گلزار شهدا به پیگیری شد. نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر است: سازمان فن آوری (فاوا) […]


تبریز ما: هفته نهم لیگ یک فوتسال کارکنان شهرداری تبریز با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید.

دیدارهای هفته نهم لیگ یک فوتسال کارکنان شهرداری تبریز با برتری تیم های پایگاه امام علی (ع)، سازمان عون بن علی و گلزار شهدا به پیگیری شد.

نتایج دیدارهای امروز به شرح زیر است:

سازمان فن آوری (فاوا) صفر – پایگاه امام علی (ع) سه (عدم حضور فاوا)

سازمان عمران صفر – سازمان عون بن علی سه ( عدم حضور سازمان عمران)

سازمان پارک ها 2 – گلزار شهدا 4
در این دیدار امیر جلالی (2 گل)، هادی قهرمانی و محمدرضا محمودیان برای گلزار شهدا گلزنی کردند. 2 گل فیروز لطفی برای سازمان پارک ها نیز نتوانست مانع شکست این تیم در دیدار با گلزار شهدا شود.

روز گذشته نیز 3 دیدار این هفته در سالن شهروند برگزار شد که نتایج زیر در این دیدارها رقم خورد:

سازمان پسماند 6 – معاونت اجرائی 3

در این دیدار که از ساعت 11 آغاز شد، رضا فرهی و مهرداد عارفی هر کدام دو بار برای سازمان پسماند گلزنی کردند. دو گل دیگر این تیم نیز توسط رضا یاوران و مهدی حسن پور وارد دروازه حریف شد.

در تیم معاونت اجرایی نیز هادی آتشی و رحیم ملائی به ترتیب دو و یک گل از 6 گل خورده خود را جبران کردند تا دیدار این دو تیم در نهایت با برتری 6-3 سازمان پسماند به پایان برسد.

شهرداری منطقه 4 یک – معاونت فرهنگی و اجتماعی صفر

در دومین دیدار روز گذشته شهرداری منطقه 4 و معاونت فرهنگی اجتماعی به مصاف هم رفتند که شهرداری منطقه 4 موفق شد با تک گل بهرام ایران نژاد حریف خود را شکست دهد.

حوزه 3 بسیج یک – شهرداری مرکز 5

سومین و آخرین دیدار روز گذشته را شهرداری مرکز و حوزه 3 بسیج برگزار کردند که این دیدار با پیروزی پنج-یک شهرداری مرکز به پایان رسید. کمال عباسی (3 گل)، حسین توکلی و حبیب محسن زاده گل های شهرداری را در این دیدار به ثمر رساندند.

میثم اسمعیل پور نیز یکی از گل های خورده حوزه 3 را جبران کرد تا شهرداری مرکز در پایان با نتیجه پنج-یک پیروز این دیدار باشد.

 

منبع : shahryarnews