فراخوان زنوزی: استادیوم را پر کنید
فراخوان زنوزی: استادیوم را پر کنید

به گزارش تبریز ما، مالک باشگاه تراکتور از هواداران این تیم خواس در بازی حساس هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، با حضور و تشویق تیم خود، رکورد دیگری را به ثبت برسانند. محمدرضا زنوزی در مصاحبه ویدویی با ورزش سه، نقش هواداران تراکتور در بردهای خانگی را مؤثر دانسته و ضمن تشکر […]

به گزارش تبریز ما، مالک باشگاه تراکتور از هواداران این تیم خواس در بازی حساس هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، با حضور و تشویق تیم خود، رکورد دیگری را به ثبت برسانند.
محمدرضا زنوزی در مصاحبه ویدویی با ورزش سه، نقش هواداران تراکتور در بردهای خانگی را مؤثر دانسته و ضمن تشکر از آنها، افزود: انتظار دارم هواداران تراکتور به مانند همیشه انرژی مضاعفی را به بازیکنان تزریق کنند؛ و من هم به نوبه خود قدردان حضور تک تک هواداران هستم.
وی از هماهنگی با مسئولان شهری برای ساخت استادیوم اختصاصی نیز خبر داده و افزود: در حال بررسی مکان های پیشنهادی از سوی شهرداری برای ساخت استادیومی مدرن و ایده آل که گنجایش هواداران تراکتور را داشته باشد، هستیم.
زنوزی، هدف گذاری امسال تراکتور در لیگ برتر را کسب سهمیه معرفی کرده و افزود: هدف امسال ما در لیگ برتر کسب سهمیه آسیایی است، با قدرت به بازیها ادامه می دهیم و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم.