ساماندهی کوی های صنعتی ورودی شرق تبریز با 10میلیارد ریال اعتبار
ساماندهی کوی های صنعتی ورودی شرق تبریز با 10میلیارد ریال اعتبار

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: کوی های صنعتی ورودی شرق تبریزبا ۱۰ میلیارد ریال اعتبار ساماندهی می شود. به گزارش تبریز ما به نقل از شهرداری منطقه ۵،  یعقوب هوشیار با بیان این مطلب در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی منطقه، گفت: ساماندهی کوی های صنعتی که صنایع و واحدهای تولیدی در این محلات […]


شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: کوی های صنعتی ورودی شرق تبریزبا ۱۰ میلیارد ریال اعتبار ساماندهی می شود.

به گزارش تبریز ما به نقل از شهرداری منطقه ۵،  یعقوب هوشیار با بیان این مطلب در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی منطقه، گفت: ساماندهی کوی های صنعتی که صنایع و واحدهای تولیدی در این محلات فعال هستند جزو برنامه های امسال قرارگرفته است.

 شهردارمنطقه پنج در ادامه تصریح کرد: ۳ محله از محلات کوی صنعتی جاده تهران ساماندهی اساسی می شود. وی در این رابطه افزود: پروژه هایی همچون آسفالت ریزی و ایجاد آبرو برای هدایت آبهای سطحی با۱۰میلیارد ریال اعتبار در این محلات اجرا می شود.

هوشیار با بیان اینکه معاونت فنی وعمرانی منطقه ساماندهی کوی های صنعتی را شروع کرده ابراز امیدواری کرد در حداقل زمان شاهد اتمام این پروژه ها باشیم.

 شایان ذکر است؛ شهرداری منطقه پنج امسال با هدف ارائه خدمات بیشتربه شهروندان از بودجه۲۷۰۰ میلیارد ریالی خود ۲۰۰۰ میلیارد ریال رابه اجرای طرح های عمرانی وخدماتی اختصاص داده است.

[ad_2]

منبع : shahryarnews