حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۳ اسفند , ۱۳۹۹ 10 رجب 1442 Sunday, 21 February , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 9357 تعداد نوشته های امروز : 0×

حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند.

شناسه : 55905 14 فوریه 2021 - 18:15 19 بازدید

حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: *اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. *در ایران هیچ کس، گوشش بدهکار مهمل بافی آمریکا و اروپا نیست تبریرما: حضرت حجت السلام والمسلمین حاج آقا قهرمان احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج، در خطبه های […]

حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند.
پ
پ

حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج:
*اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند.
*در ایران هیچ کس، گوشش بدهکار مهمل بافی آمریکا و اروپا نیست
تبریرما: حضرت حجت السلام والمسلمین حاج آقا قهرمان احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج، در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه این هفته منطقه باسمنج با تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی با اعلام این مطلب گفت: مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان ارشد نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکایی دانستند.
به گزارش پایگاه خبری تبریزما، امام جمعه منطقه باسمنج با اعلام مطالب فوق با اشاره به برخی از این خطاهای محاسباتی آمریکا و دشمنان نظام اسلامی افزود: خطای محاسباتی در قیام خونین خرداد و کشتار مردم و حبس و تبعید حضرت امام خمینی(ره) به تصور سرکوب کامل قیام، خطای محاسباتی در پیش بینی انقلاب اسلامی در ۱۰ دی ماه سال ۱۳۵۶ تنها ده روز پس از اینکه ایران را جزیره ثبات آمریکا دانستند، خطای محاسباتی پس از کشتار ۱۷ شهریور و پس از آن تغییر پی در پی دولت ها در ماه های آخر رژیم پهلوی، خطای محاسباتی در اعلام حکومت نظامی در ۲۱ بهمن از ساعت ۴ عصر برای جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی، خطای محاسباتی در دل بستن به لیبرال ها و نفوذی ها و گروهک های مختلف برای تجزیه ایران و ناامنی در ایران تازه انقلاب کرده، خطای محاسباتی در حمله مخفیانه به طبس و شکست مفتضحانه در آن، خطای بزرگ در تحریک صدام حسین برای حمله به ایران و خطاهای مکرر در طول ۸ سال دفاع مقدس، پیش بینی غلط برای سرنگونی نظام اسلامی پس از قطعنامه ۵۹۸، خطاهای مکرر برای القای دوگانه سازی در حاکمیت و مردم با انواع عملیات روانی، خطای محاسباتی در فتنه ۸۸ -۹۶ و ۹۸ برای جدائی بین مردم و حاکمیت از مهمترین خطاهای محاسباتی می باشند.
وی با اشاره به اینکه علت این خطاها و اشتباهات محاسباتی به عدم درک و فهم عظمت و عمق اسلام و آموزه های دینی بر می گردد؛ تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک نظام سیاسی جدید است و تجربه انقلاب اسلامی برای دشمن غیرقابل پیش بینی بوده و دشمن از قدرت اصل بی بدلیل مطلقه ولایت فقیه و رهبری الهی امام خامنه ای آشنا نداشته و دشمن هرگز فرهنگ ایثار و شهادت چیزی درک نکرده و از طرفی عنایات و نصرت الهی پیوسته شامل حال این انقلاب و مردم شده که دشمن توان درک آن را ندارد.
امام جمعه منطقه باسمنج، با اعلام اینکه در ایران هیچ کس گوشش بدهکار مهمل بافی های آمریکا و اروپا نیست، بیان کرد: سخن منطقی و مستدل این است که ایران به تعهداتش عمل کرده است و آمریکا و اروپائیان نه تنها به تعهداتشان عمل نکرده اند، بلکه به بدترین نحوه ممکن تحریم ها را تشدید کرده اند و توپ در زمین آمریکا و اروپایست و آنها هستند که بدهکارند ما طلبکار آنها هستیم، بنابراین آنها حق هیچگونه شرط گذاری ندارند و این ایران است که حق دارد شرط بگذارد و اگر ما به خودمان حق می دهیم وفاداری به عهد و پیمان خودمان در تمام ۷ سال بوده است.
حضرت حجت السلام والمسلمین حاج آقا احمدی، سیاست و حرف منطقی و برگشت ناپذیر ایران را در سه جمله لغو همه تحریم ها، راستی آزمایی آن در میدان عمل نه بر روی کاغذ و برگشت ایران به تعهدات برجامی بیان کرده و گفت: طرف های مقابل باید رویه خود را نسبت به ایران تغییر دهنند و از عهد شکنی اجتناب کنند.
وی در بخش دیگر سخنان خود به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به مسکو و ارتباط با شرق جهان اشاره و اضافه کرد: سفر جناب آقای دکتر قالیباف به همراه نمایندگان محترم مجلس به دعوت رئیس دومای روسیه در نوع خود دیداری مهم و در تراز بالا محسوب می گردد که می تواند راه روابط ایران و روسیه را هموار تر کند.
خطیب خطبه های نماز جمعه منطقه باسمنج، ادامه داد: اما آنچه اهمیت این سفر را دو چندان می کند، پیام رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی به پوتین رئیس جمهور روسیه است که در حقیقت نقشه راه نگاه به شرق که سیاست ها و راهبردها و راهکارهای مهمی را در بر دارد و پیامی که آثار عینی آن در تحولات منطقه ای و سیاسی و روابط راهبردی اقتصادی در آینده می توان مشاهده کرد.
حاج آقا احمدی همچنین به سفر حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به عراق که از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد، اظهارداشت: عراق شریک راهبردی ایران و همسایه درجه اول ایران محسوب می شود و فرهنگ مشترک دینی و مذهبی و ارتباطات چند صد ساله فرهنگی و مذهبی به جهت وجود عتبات عالیه در عراق و مرقد مطهر حضرت امام رضا(ع) در ایران عملا برای مردم هر دو کشور عزیز و محبوب بوده و موجب نزدیکی و دوستی بیشتر گردیده است و امتزاج خون فرماندهان بزرگ جبهه مقاومت اسلامی شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی بر تحکیم این پیوند افزوده است.
امام جمعه منطقه باسمنج، در بخش دیگر سخنانش به حلول ماه مبارک رجب اشاره و این ماه را خدمت مسلمین تبریک گفته و بیان داشت: ماه رحب ماه دعا و راز و نیاز و پیش نیاز درک لیله القدر است و حرمت این ماه بیش از ماههای دیگر است و خداوند این ماه را رشته اتصال بین خود و بندگان قرارداده است و یک سر این رشته در اختیار بندگان و سر دیگر آن در محضر الهی است.
حاج آقا احمدی، افزود: اگر کسی به این رشته چنگ زند، به مقام وصول الهی می رسد و از این رو ماه رجب شهر وصول الی الله بوده و باطن این ماه مانند قرآن مجید و حضرات معصومین(ع) ریسمان اتصال بین خدای متعال و مومنین است و روایاتی نیز با این مضمون آمده است که ماه رجب ماه حضرت امیرالمومنین(ع) است و همانگونه که شعبان المعظم ماه رسول الله(ص) وماه مبارک رمضان ماه خداست.
امام جمعه منطقه باسمنج در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه عبادی و سیاسی منطقه باسمنج، گفت: انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در سایه حضور مردم تداوم یافته است و امروز هم این مردم هستند که در حفظ نظام فعال هستند.
حاج آقا احمدی در پایان ضمن تبریک مجدد گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب، از پشتیبانی و حمایت و در میدان بودن مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه منطقه باسمنج تقدیر و تشکر کرده و برای همه نمازگزاران سربلندی و سعادت و تقوای الهی طلب کرد.
شایان ذکر است: قبل از سخنان حضرت حجت السلام والسلمین حاج آقا احمدی، حجت السلام والسلمین حاج آقا تاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی هم به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه منطقه باسمنج به ایراد سخنرانی پرداخته و همچنین میز خدمت با حضور ایشان در جهت پاسخگویی به درخواست ها و نامه های مردمی برگزار شد.

 

حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند. حضرت حجت السلام والمسلمین احمدی، امام جمعه منطقه باسمنج: اصلی ترین دلیل شکست آمریکا و نظام سلطه در مصاف با ملت ایران را خطاهای محاسباتی آمریکا هستند.

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.