جلسه هماهنگی و تعامل بین معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری برگزار شد
جلسه هماهنگی و تعامل بین معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری برگزار شد

تبریز ما: جلسه هماهنگی و تعامل بین معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری و اجرایی با تاکید بر افزایش همکاری توان فعالیتی دو معاونت و اتخاذ تمهیدات مشترک در طرح های ضربتی به منظور افزایش رضایت شهروندان و ارائه خدمات هر چه بهتر به آنان برگزار شد. به گزارش تبریز ما به نقل […]


تبریز ما: جلسه هماهنگی و تعامل بین معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری و اجرایی با تاکید بر افزایش همکاری توان فعالیتی دو معاونت و اتخاذ تمهیدات مشترک در طرح های ضربتی به منظور افزایش رضایت شهروندان و ارائه خدمات هر چه بهتر به آنان برگزار شد.

به گزارش تبریز ما به نقل از معاونت حمل ونقل وترافیک این جلسه با حضور  معاونین حمل ونقل و ترافیک و  خدمات شهری و اجرایی و  معاونین مناطق ده گانه و مدیران دو مجموعه در اتاق جلسات شهرداری کلانشهر تبریز برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهدی یوسفی اظهار داشت:  حوزه عملیاتی  این دو معاونت وجوه مشترک فراوانی دارد  که باید در کارهای اجرای این دو واحد مورد توجه قرار گیرد.

وی با ذکر تاثیر فعالیت های مستمر و هدفمند خدمات شهری بر ترافیک به بارش های اخیر اشاره کرد و افزود: هر چند که میزان بارش ها نسبت به سال های قبل کم نبوده است ولی بجز یکی دو مورد تمامی معابر اصلی شهر در مواقع بارش دچار آبگرفتی و مسدود نشده بودند که لازم است از دست اندرکاران خدمات شهری تقدیر شود.

در ادامه معاون حمل ونقل وترافیک جمع آوری پسماند و ایجاد و توسعه و نگهداری فضای سبز و همسطح سازی منهول های شهری و چاله های موجود در رویه آسفالت و مشکلات حاصل از دستفروش ها  و وانت بارهای عرضه میوه در حاشیه معابر و جانمایی کیوسک های شهری و حفظ و نگهداری مبلمان شهری و زواید بصری و تبلیغات شهری را جزء حوزه های موثر بر ترافیک شهری دانست  و بر لزوم ارائه روشهای درست فنی برخورد با چنین چالش های تاکید کرد.

یوسفی لزوم ایجاد کمیته مشترک از مدیران و کارشناسان دو مجموعه را خواستار شد که بصورت مستمر و با بررسی میدانی و برگزاری جلسات نسبت به پیگیری رفع امور و ایجاد آسایش و راحتی برا ی شهروندان اقدام کنند.

 در ادامه جلسه برزگر جلالی با تقدیر از اینکه مجموعه حمل ونقل پیشرو تعامل و هماهنگی بین این دو واحد است بر لزوم فرهنگ سازی بین شهروندان در خصوص رعایت رفتار شهری تاکید کرد و افزود: تمامی تلاش دست اندارکاران مجموعه خدمات شهری برای ایجاد هماهنگی بکار خواهند بست و طرح های مشترک معاونت های حمل ونقل وترافیک و خدمات شهری بزودی بعد از بررسی های فنی و ابعاد اجرایی به شهروندان معرفی خواهد شد.

در ادامه این جلسه معاونین مناطق دهگانه خدمات شهری  و حمل ونقل وترافیک نسبت به بیان نکته نظرات خود اقدام کردند که دستور های لازم از طرف معاونین حمل ونقل و ترافیک و خدمات شهری جهت رفع مسائل مطرح شده صادر شد.

[ad_2]

منبع : shahryarnews