جشنواره فیلم تبریز کار خود را رسما آغاز کرد
جشنواره فیلم تبریز کار خود را رسما آغاز کرد

دومین جشنواره فیلم تبریز به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.         عصر امروز دومین جشنواره فیلم تبریز با حضور هنرمندان،اساتید،مدیران استانی و علاقه مندان به سینما شروع به کار کرد.  بر اساس این گزارش،محمد محمدپور،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت ها و […]

 

 
 
 

عصر امروز دومین جشنواره فیلم تبریز با حضور هنرمندان،اساتید،مدیران استانی و علاقه مندان به سینما شروع به کار کرد.

 بر اساس این گزارش،محمد محمدپور،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت ها و تلاش هیئت اجرایی این جشنواره گفت: جدیت برگزارکنندگان دومین جشنواره فیلم تبریز باعث شد تا به دور از حاشیه سازی ها و شرایط متناقض به شکل مصمم به مرحله اجرا برسد.

وی افزود: این جشنواره فرصتی  برای رشد و بالندگی سینمای استان است.

محمدپور تأکید کرد: جوانان ما در بلندترین نقاط افتخار آفرینی قرار دارند و من مطمئنم جشنواره فیلم تبریز زمینه ساز شکوفایی بیشتر سینما در استان خواهد بود.

یونس مقدم نیز در این آیین ضمن تقدیر از تلاش و همکاری تمام دست اندرکاران و اعضای انجمن سینماگران استان و اداره کل ارشاد گفت: امیدوارم همه در این رویداد هنری شرکت کنند تا متضمن تداوم برگزاری آن باشد.

گفتنی است دومین جشنواره فیلم تبریز از ۱۴ تا ۱۷ اسفند ماه در محل مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز برگزار می شود و علاقه مندان به تماشای فیلم ها می توانند برنامه پخش فیلم ها را خبرگزاری های رسمی و سایت انجمن سینماگران استان پیگیری کنند.