تاریخ: ۵:۰۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
تراکتور مستقیما راهی لیگ قهرمانان آسیا می‌شود

تبریز ما: در صورت قطعی شدن کنارگذاشتن نفت از لیگ قهرمانان آسیا؛تراکتورسازی به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا می‌شود.  نامشخص بودن وضعیت مالکیت باشگاه نفت تهران  و وجود شکایات متعدد علیه این باشگاه باعث شده تا در صورت کنار گذاشتن احتمالی این تیم از لیگ قهرمانان آسیا تیم تراکتورسازی از سهمیه نفت استفاده کرده […]


تبریز ما: در صورت قطعی شدن کنارگذاشتن نفت از لیگ قهرمانان آسیا؛تراکتورسازی به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا می‌شود.

 نامشخص بودن وضعیت مالکیت باشگاه نفت تهران  و وجود شکایات متعدد علیه این باشگاه باعث شده تا در صورت کنار گذاشتن احتمالی این تیم از لیگ قهرمانان آسیا تیم تراکتورسازی از سهمیه نفت استفاده کرده و به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد. 
پیشتر اعلام شده بود که باشگاه نفت طلائیه تا زمانی که طلب بازیکن پیشین خود را پرداخت نکند، نمی‌تواند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

 این باشگاه که پرونده‌های زیادی در فدراسیون فوتبال بابت طلب‌های میلیاردی بازی‌کنانش دارد، اینبار از سوی فیفا به خاطر شکایت سیامک کوروشی بازیکن پیشین این تیم از یک پنجره نقل و انتقالات محروم شد و تا زمانی هم که طلب این بازیکن را پرداخت نکند نمی‌تواند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/Evbxp