انتصاب یک معاون جدید در استانداری آذربایجان شرقی
انتصاب یک معاون جدید در استانداری آذربایجان شرقی

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی حمیدرضا قاسم‌زاده را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری منصوب کرد. بپیش از این علی جهانگیری در ساختار اداری استانداری ها تحت  عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی این مسوولیت را برعهده داشت که به تازگی با تصمیم وزارت کشور این دو […]

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی طی حکمی حمیدرضا قاسم‌زاده را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری منصوب کرد.

بپیش از این علی جهانگیری در ساختار اداری استانداری ها تحت  عنوان معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی این مسوولیت را برعهده داشت که به تازگی با تصمیم وزارت کشور این دو حوزه به معاونت های امور اقتصادی  و توسعه  مدیریت منابع انسانی تفکیک شده است.

علی جهانگیری همچنان معاونت امور اقتصادی را بر عهده دارد.

قاسم زاده ازهمکاران سابق آقای استاندار در دانشگاه تبریز است که در آذرماه امسال از سوی ایشان به عنوان مشاور منصوب شده بود.

وی دارای دکترای مهندسی ماشین آلات کشاورزی دانشگاه ناتینگهام انگلیس است و پیش از این قائم مقام رییس دانشگاه تبریز و معاون پشتیبانی و منابع انسانی این دانشگاه را بر عهده داشته است .

عضو هیات مدیره  و مدیرکارخانه بنیان دیزل  ( ۱۳۶۷ الی ۱۳۶۹ ) ، مدیرعامل و عضو هیات مدیره مرکز تحقیقات صنایع سنگین ( ۱۳۶۹ الی ۱۳۷۰ ) و مدیر گروه ماشین های کشاورزی دانشگاه تبریز ( ۱۳۷۱ الی ۱۳۷۲ ) از دیگر سوابق اجرایی وی است .

استاندار آذربایجان شرقی در حکم انتصاب وی توفیق روز افرون نامبرده در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و‌ سیاست ها و‌ برنامه‌ های دولت تدبیر و امید را از خداوند متعال خواستار شده است.