از شرکت نخل سرد سهند به عنوان واحد منتخب صنایع تبدیلی در بخش بسته بندی و صادرات خرما تجلیل گردید
از شرکت نخل سرد سهند به عنوان واحد منتخب صنایع تبدیلی در بخش بسته بندی و صادرات خرما تجلیل گردید

در پنجمین همایش تجلیل از فعالین فرهنگی اقتصادی استان که در راستای تجلیل از فعالین حوزه های مختلف سال ۹۷ کالای ایرانی برگزارگردید از شرکت نخل سرد سهند به عنوان منتخب صنایع تبدیلی در زمینه بسته بندی و صادرات خرما تجلیل به عمل آمد. در این همایش که با حضور دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس […]

در پنجمین همایش تجلیل از فعالین فرهنگی اقتصادی استان که در راستای تجلیل از فعالین حوزه های مختلف سال ۹۷ کالای ایرانی برگزارگردید از شرکت نخل سرد سهند به عنوان منتخب صنایع تبدیلی در زمینه بسته بندی و صادرات خرما تجلیل به عمل آمد.
در این همایش که با حضور دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، آیت الله هاشم زاده هریسی عضو محترم مجلس خبرگان رهبری، دکتر وحدتی ریاست مجمع نمایندگان استان، مهندس فتحی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید تندیس ویژه ای به مهندس حیدر صبر پور مدیر توانمند این مجموعه تقدیم گردید‌.
لازم به ذکر است مهندس صبر پور از سال ۱۳۷۸ در زمینه بسته بندی و فراوری خرما فعالیت داشته و در سال ۱۳۹۳ با تاسیس شرکت نخل سرد سهند قام های مثبتی در رابطه با فرآوری بسته بندی و صادرات خرما به کشورهای روسیه، چین، عراق ،ترکیه، اروپا و کشورهای آسیای میانه بر داشته است این شرکت توانسته بود در سال ۱۳۹۷ نیز به عنوان واحد نمونه صنایع تبدیلی استان آذربایجان شرقی انتخاب گردد.