تاریخ: ۳:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۱/۲۵
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر تبریز در پی قهرمانی سروقامتان شهرداری تبریز

تبریز ما: دکترشکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پیامی، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال ایران را به مردم شریف و قهرمان تبریز و استان آذربایجان شرقی تبریک گفت. به گزارش تبریز ما، متن کامل پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم حلاوت و شیرینی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری […]


تبریز ما: دکترشکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پیامی، قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال ایران را به مردم شریف و قهرمان تبریز و استان آذربایجان شرقی تبریک گفت.

به گزارش تبریز ما، متن کامل پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حلاوت و شیرینی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بسکتبال کشور، گوارای وجود مردم شریف و قهرمان تبریز و استان سرافراز باد.

 

سروقامتان جوان بسکتبال شهرداری تبریز با قابلیت و توانمندی منحصر به فرد خود توانستند با لطف خداوند متعال، حمایت مسئولان و به ویژه مردم عزیز و ورزش دوست به این موفقیت ارزنده دست یابند. قهرمانی شایسته تیم بسکتبال شهرداری در لیگ برتر نشان از لیاقت و شایستگی ورزشکاران این خطه دارد و بدون تردید تلاش‌های مجدانه تک تک بازیکنان، مربیان، و مسئولان باشگاه این مهم را میسر ساخته است.

 

اینجانب ضمن تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه ورزشی شهرداری به خصوص مربیان، بازیکنان، و مسئولان این تیم، این پیروزی را به مردم ورزش دوست استان و تبریز ، دست‌اندرکاران و بازیکنان تبریک می‌گویم و امیدوارم این موفقیت ها و توفیقات در سایر رشته های ورزشی تکرار شود تا برگ زرین دیگری بر افتخارات استان بیافزاید.

سرافرازی همگان را از خداوند متعال آرزومندم.

شکور اکبرنژاد ۹۶/۱۱/۲۴

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/PucX1