تاریخ: ۶:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۶/۰۲

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، همزمان با روز ازدواج از سوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان استانداری آذربایجان شرقی لوح تقدیر و افتخار به همراه جایزه ای نفیس توسط آقای رامین راستی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک دریافت گردید. بر اساس […]

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، همزمان با روز ازدواج از سوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان استانداری آذربایجان شرقی لوح تقدیر و افتخار به همراه جایزه ای نفیس توسط آقای رامین راستی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک دریافت گردید.

بر اساس این گزارش با توجه به عملکرد شایسته و گستردۀ معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک آقای رامین راستی در حوزۀ جوانان و بحث مهم خانواده و ازدواج و برگزاری برنامه های ویژه ای این حوزه در سطح منطقه ، وی به عوان یکی از فعالین و خادمین حوزه ازدواج معرفی و منتخب گردیدند.

این گزارش می افزاید : برگزاری همایشها ، سمینارها ، کلاسهای آموزشی پیرامون زندگی ایرانی ، اسلامی ، الگو برداری از زندگی پیامبر و امامان و معصومین (ع) ، برگزاری نشست های تخصصی در خصوص مهارتهای زندگی و ازدواج آسان و … از جمله فعالیتهای معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه یک بوده که همین امر باعث دریافت این جوایز و انتخاب آقای رامین راستی به عنوان فعال و خادم این حوزه گشته است.


.


شایان ذکر است طی مراسمی در هفتمین جشنواره پیوند آسمانی که توسط اداره کل امور جوانان استان آذربایجان شرقی برگزار شده بود این جوایز به همکار گرامیمان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک آقای رامین راستی اهدا گردید.

 


.


روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/RzHtn