تاریخ: ۴:۴۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس حضرتی معاون حوزه خدمات شهری منطقه ۱ از تلاش بی‌وقفه و شبانه‌ روزی خادم این مردم در این معاونت و اجرای وسیع طرح بایرام پئشوازی خبر داد. بر اساس این گزارش مهندس حضرتی اعلام نمود : از آغاز طرح ویژه پاکسازی بایرام پئشوازی شاهد […]

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس حضرتی معاون حوزه خدمات شهری منطقه ۱ از تلاش بی‌وقفه و شبانه‌ روزی خادم این مردم در این معاونت و اجرای وسیع طرح بایرام پئشوازی خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس حضرتی اعلام نمود : از آغاز طرح ویژه پاکسازی بایرام پئشوازی شاهد اجرای سریع و همه جانبه منطقه درحوزه خدمات شهری توسط کارگران سخت کوش بوده‌ایم و گستره فعالیت آن بسیار وسیع می باشد.

معاون خدمات شهری منطقه یک گفت: با اجرای این طرح ها توانسته ایم بهار را قبل از ورود به بهار برای همشهریان عزیز ارمغان آوریم و چهره سطح حوزه کاملاً زیبا و بهاری شده است.

وی اظهار داشت : شستشوی جویها ،پاکسازی پیاده‌روها،لکه گیری آسفالت در چندین نقطه، رنگ آمیزی جداول، رنگ‌آمیزی دیوارها، جوشکاری پلها ، کاتر زنی مسیرهای مختلف و آسفالت آن ها، شستشوی باکسها، نرده ها و ایستگاه ها و… از جمله اقدامات این حوزه در طرح مذکور می باشد.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


 

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/TyhxU