تاریخ: ۲۰:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، رامین راستی مدیر فرهنگی، اجتماعی منطقه یک از برگزاری یک دوره کلاس آموزشی خود درمانی روانی در پارک شمس تبریزی این منطقه خبر داد. بر اساس این گزارش راستی اعلام داشت : این کلاسها جهت آموزش ویژه به بانوان خانه دار و مادران انجام پذیرفته است […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، رامین راستی مدیر فرهنگی، اجتماعی منطقه یک از برگزاری یک دوره کلاس آموزشی خود درمانی روانی در پارک شمس تبریزی این منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش راستی اعلام داشت : این کلاسها جهت آموزش ویژه به بانوان خانه دار و مادران انجام پذیرفته است تا بتوانند با تمرینهای روحی و آرامبخش فضائی ایمن و آرام را در خانواده خود حاکم نمایند.

وی گفت: در این کلاس ها سرکار خانم دکتر خلیل زاده کارشناس روانشناسی به اهمیت رعایت موارد اعلام شده و تمرینهای مختلف آرام سازی روحی اشاره نموده و از حاضرین درخواست نمود تا از خشونت، عصبانیت و درگیری روحی به واسطه این تمرینها پرهیز نموده و امید به زندگی را در خانواده‌ها بالا ببرند.

شایان ذکر است استقبال ویژه شهروندان از این کلاسها نشان از تاثیر آن داشته و به درخواست حاضرین چند جلسه دیگر نیز در همین خصوص تداوم خواهد داشت.


.


.


.


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/t71v8