تاریخ: ۸:۰۱ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۲

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، راستی مدیر فرهنگی منطقه ۱ از برگزاری نمایشگاه عیدانه در پارک شمس تبریزی خبرداد. بر اساس این گزارش راستی با بیان این مطلب که در حوزه امور فرهنگی اقدامات وسیع جهت استقبال از بهار انجام پذیرفته اشاره نمود: برگزاری چند نمایشگاه مختلف از جمله نمایشگاه […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، راستی مدیر فرهنگی منطقه ۱ از برگزاری نمایشگاه عیدانه در پارک شمس تبریزی خبرداد.

بر اساس این گزارش راستی با بیان این مطلب که در حوزه امور فرهنگی اقدامات وسیع جهت استقبال از بهار انجام پذیرفته اشاره نمود: برگزاری چند نمایشگاه مختلف از جمله نمایشگاه غذای سالم و سنتی ،نمایشگاه محصولات فرهنگی، نمایشگاه عیدانه، نمایشگاه سفره های هفت سین از جمله اقدامات این حوزه است.

مدیر فرهنگی منطقه گفت :در این نمایشگاه با رویکرد صنایع دستی ، هنرهای سنتی ، ترغیب و تشویق هنرمندان بومی و پاسداشت ارزشهای هویتی و ملی برگزار و سعی نموده ایم تا بستر مناسبی برای ارائه محصولات وطنی ایجاد نموده و باعث اشتغالزایی به حمایت از سرپرستان خانواده ها و بانوان خانه دار گردیم.


.


.


.


.


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/JGVnD