تاریخ: ۵:۴۷ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴

به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از آمادگی این منطقه در مقابله با بارشهای برف و باران خبر داد. بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه در خصوص آمادگی خدمات شهری منطقه برای بارش برف و باران در تبریز گفت: ما دراین فصل آمادگی کامل و صد درصدی […]

به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از آمادگی این منطقه در مقابله با بارشهای برف و باران خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه در خصوص آمادگی خدمات شهری منطقه برای بارش برف و باران در تبریز گفت: ما دراین فصل آمادگی کامل و صد درصدی برای مقابله با بارشها را داشته و تمام واحدهای این معاونت در آماده باش کامل خواهند بود و نواحی مختلف نیز با تجهیزات کامل برای حضور به موقع و سریع حاضر می باشند.


شهردار منطقه یک همچنین به رونمائی از دستگاه  محلول ساز منطقه یک که اخیراً انجام یافته بود اشاره و افزود: امیدواریم بتوانیم در بارشهای برف شاهد میزان صفر درصدی استفاده از نمک باشیم و در حفظ فضاهای سبز و عدم تخریب آسفالت و جداول که هزینه های گزافی را شامل حال شهرداری نموده تلاش نمائیم.

وی در ادامه با بیان اینکه آمادگی کامل را در هر مورد داریم اظهار نمود: پیش بینیهای لازم برای وقوع احتمالی تغییرات آب و هوایی و بارشهای مختلف صورت گرفته و با تمام توان در حال آماده باش هستیم.

 


 

امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/cEI2C