تاریخ: ۵:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس نصرا…پور معاون فنی و عمرانی منطقه یک از تداوم استاندارد سازی پیاده روهای مقابل پارک شمس تبریزی خبر داد. بر اساس این گزارش مهندس نصرا…پور ضمن بیان این مطلب که یکی از مهمترین پروژه های سطح منطقه استانداردسازی پیاده روها و اصلاح و زیرسازی آنان […]

به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس نصرا…پور معاون فنی و عمرانی منطقه یک از تداوم استاندارد سازی پیاده روهای مقابل پارک شمس تبریزی خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس نصرا…پور ضمن بیان این مطلب که یکی از مهمترین پروژه های سطح منطقه استانداردسازی پیاده روها و اصلاح و زیرسازی آنان می باشد اعلام داشت : با توجه به حضور شهروندان گرامی در پارکهای سطح منطقه و مسیرهای مشرف به آنان در ایام اوقات فراغت و جهت ورزش و پیاده روی نیاز است  تا با نگاهی جدید به این مسئله نگریست و اهمیت اصلاح وضعیت و استاندارد نمودن آنها دوچندان گردد.

معاون فنی و عمرانی منطقه یک افزود: بر همین اساس در چند نقطه شریانی منطقه اقدام به زیرسازی ، اصلاح و پیاده روسازی به صورت استانداد نموده ایم که یکی از آنها پیاده روسازی مقابل پارک شمس است که هم برای شهروندان گرامی و هم برای عزیزان معلول و روشندل اقدام گردیده است تا بتوانند به راحتی تردد نمایند.

 

.

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/Ozisl