تاریخ: ۲۱:۳۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس قربانیان تبریزی شهردار منطقه ۱ از آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث پارک محله ای گلکار خبر داد.  بر اساس این گزارش مهندس قربانیان بیان داشت: با توجه به نیاز شهروندان جهت استفاده از فضاهای سبز و پارکها و بوستانهای سطح حوزه و احداث پارکهای […]

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس قربانیان تبریزی شهردار منطقه ۱ از آغاز عملیات اجرائی پروژه احداث پارک محله ای گلکار خبر داد.

 بر اساس این گزارش مهندس قربانیان بیان داشت: با توجه به نیاز شهروندان جهت استفاده از فضاهای سبز و پارکها و بوستانهای سطح حوزه و احداث پارکهای محله ای در نقاط مختلف این منطقه ، طرح ویژه ای در این راستا آغاز گشته که از آن جمله می توان به آغاز عملیات پروژۀ پارک محله ای گلکار اشاره نمود.

شهردار منطقه یک افزود: این پارک در مساحتی به ابعاد ۴۵۰۰ متر مربع و دارای ساختمان سرویس بهداشتی عمومی ، کفپوش بتنی، محل بازی کودکان ، توسعه فضای سبز و.. احداث می گردد.

وی گفت: بر آنیم تا با بررسی وضعیت سطح منطقه و بررسی فضاهای موجود در جهت احیاء فضاهای سبز و احداث پارکهای محله ای و بوستانها گامهای موثری برداریم.

 


 

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/jyLi0