تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۳

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از آمادگی کامل تمامی پارکهای سطح منطقه برای استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد . بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه ضمن بیان این مطلب افزود : در قالب طرحهای استقبال از بهار و آمادگی همه جانبه منطقه یک ، […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس مولاخواه شهردار منطقه یک از آمادگی کامل تمامی پارکهای سطح منطقه برای استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد .

بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه ضمن بیان این مطلب افزود : در قالب طرحهای استقبال از بهار و آمادگی همه جانبه منطقه یک ، اقدامات ویژه ای در حوزه های خدماتی، فضای سبز ، فرهنگی و عمرانی انجام پذیرفته و هم اکنون به ایستگاه عملیاتی پارکهای این حوزه رسیده است . 

شهردار منطقه یک گفت : با توجه به حساسیت پارکهای منطقه در خصوص جذب گردشگر و مهمانان عزیز در ایّام عید ، تمهیدات ویژه ای برای میزبانی شایسته ای در این پارکها لحاظ شده است .


.


وی إظهار داشت : گلکاری پارکها، درختکاری ، رنگ آمیزی و نقاشی دیواری ، اصلاح وضعیت سرویس بهداشتی ها ، نصب تابلو و ترمیم آنها ، اصلاح و نورپردازی داخل پارکها ، رنگ آمیزی و راه اندازی آبنماها و … از جمله اقدامات اساسی در این حوزه می باشد تا با آمادگی کامل در خدمت مهمانان عزیز نوروزی بوده و میزبان شایسته ای برای آنان باشیم .


.


.


.


.


.


 

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/6dHs3