تاریخ: ۱۶:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس قربانیان تبریزی شهردار منطقه ۱ از آغاز به کار ستاد مسیر گشائی مسیر ملازینال در این منطقه خبر داد. بر اساس این گزارش مهندس قربانیان اعلام داشت : یکی از اهداف مهم و اساسی این منطقه ، تلاش به جهت بازگشائی برخی مسیرهائی است […]

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس قربانیان تبریزی شهردار منطقه ۱ از آغاز به کار ستاد مسیر گشائی مسیر ملازینال در این منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس قربانیان اعلام داشت : یکی از اهداف مهم و اساسی این منطقه ، تلاش به جهت بازگشائی برخی مسیرهائی است که راکد مانده و باعث ایجاد مسائل و مشکلاتی برای شهروندان در برخی نقاط سطح این حوزه شده است.


لذا بر همین اساس سعی می نمائیم جهت آغاز حرکتهای مسیرگشائی برای روان سازی تردد و برقراری شریانهای ارتباطی در مناطق کم برخوردار تلاش مضاعفی را سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهیم .

شهردار منطقه یک اشاره نمود : هم اکنون ستاد مسیرگشائی خیابان ملازینال آغاز به کار نموده و همکاران ما در واحد املاک ضمن استقرار در این ستاد برای راهنمائی مالکان محترم به صورت دو شیفته وظایف خود را انجام می دهند .

وی گفت : تلاش ما بر این است تا به سرعت اقدامات تملکی را انجام داده و شاهد بهره برداری و بازگشائی مسیر ۱۶ متری خیابان ملازینال باشیم، و از شهروندان و مالکان محترم که در این مسیر قرار گرفته اند درخواست می گردد تا جهت اقدامات لازم به دفتر ستاد مسیرگشائی در محل مذکور مراجعه فرمائید.

 

 

امور ارتباطات شهرداری منطقه یک  کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/E3w6M