تاریخ: ۱۷:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۲

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس مولاخواه شهردار منطقه ۱ از آغاز اجرای طرح جدید توزیع آسفالت در سطح این حوزه خبر داد.  بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه اعلام داشت: با پایان یافتن تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافرین گرامی به شهرهای خود و در آستانه افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸ ، […]

 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس مولاخواه شهردار منطقه ۱ از آغاز اجرای طرح جدید توزیع آسفالت در سطح این حوزه خبر داد.

 بر اساس این گزارش مهندس مولاخواه اعلام داشت: با پایان یافتن تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافرین گرامی به شهرهای خود و در آستانه افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸ ، طی برنامه ای ویژه طرح اجرای توزیع آسفالت در مسیرهای مختلف این منطقه آغاز گردید.

شهردار منطقه یک تبریز اظهار نمود: این طرح بیشتر در محدوده‌ کوچه های منطقه اجرا  و به ترتیب اولویت و نیاز شهروندان با برنامه‌ریزی کامل انجام و هم اکنون عملیات اجرایی توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه یک بعمل آمده است.

وی به مسیرهای خیابان عباسی کوچه های پیرامون آن، مسیر بیلانکوه ،کوچه های مسیر گلکار، کوچه های مسیر بیلانکوه شرقی و… اشاره نمود که در قالب این طرح عملیات اجرایی آنها به اتمام رسیده است .

 


.


.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/fGvxN