تاریخ: ۱۹:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
پروژه‌های زیرساختی عینالی، زمینه‌ساز جذب فرصت‌های سرمایه‌گذاری است

تبریز ما: قائم‌مقام وزیر کشور گفت: اجرای پروژه‌های زیرساختی و برنامه‌های متنوع گردشگری، زمینه‌ساز جذب فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این مجموعه خواهد بود. به گزارش تبریز ما، سیدحسین هاشمی در بازدید از تفرجگاه عینالی و پارک طبیعت با بیان این مطلب اظهار داشت: اقدامات موثری از قبیل احداث دریاچه ۵۴ هزار مترمکعبی، نیرورسانی به ارتفاعات تفرجگاه، […]


تبریز ما: قائم‌مقام وزیر کشور گفت: اجرای پروژه‌های زیرساختی و برنامه‌های متنوع گردشگری، زمینه‌ساز جذب فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این مجموعه خواهد بود.

به گزارش تبریز ما، سیدحسین هاشمی در بازدید از تفرجگاه عینالی و پارک طبیعت با بیان این مطلب اظهار داشت: اقدامات موثری از قبیل احداث دریاچه ۵۴ هزار مترمکعبی، نیرورسانی به ارتفاعات تفرجگاه، سنگفرش مسیر اصلی، احداث پارک پیوند و سایر اقداماتی انجام گرفته،  نقش بسزایی در جذب گردشگران و سرمایه گذاران و توسعه این تفرجگاه خواهد داشت.
وی با قابل تحسین  خواندن کارهای انجام گرفته در عینالی و قدردانی از تلاشگران سازمان عون ابن علی شهرداری تبریز گفت: در کنار اجرای پروژه های خدماتی، رفاهی و تفریحی، با توسعه ۲۰۰ هکتار جنگلکاری در کوهستان و در نظر گرفتن شرایط سخت منطقه، کاری بی‌نظیر انجام گرفته که نشان از تلاش مجدانه کارکنان سازمان عون ابن علی شهرداری تبریز دارد.

در این بازدید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی نیز حضور داشت.

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/xsXgc