گروه: شهری
تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
عینالی یکی از مقاصد گردشگری در رویداد تبریز ۲۰۱۸

تبریز ما: نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در ستاد تبریز ۲۰۱۸ و نماینده شهردار در کمیته اجرایی ۲۰۱۸ با حضور در سازمان عون بن علی از این تفرجگاه بازدید کرد. به گزارش تبریز ما، میر علی اصغر الموسوی نماینده و در دیدار با فیروزیان مدیرعامل سازمان با تأکید بر برنامه ریزی و توسعه آتی تفرجگاه […]


تبریز ما: نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در ستاد تبریز ۲۰۱۸ و نماینده شهردار در کمیته اجرایی ۲۰۱۸ با حضور در سازمان عون بن علی از این تفرجگاه بازدید کرد.

به گزارش تبریز ما، میر علی اصغر الموسوی نماینده و در دیدار با فیروزیان مدیرعامل سازمان با تأکید بر برنامه ریزی و توسعه آتی تفرجگاه عینالی،گفت: در عینالی شاهد اقدامات بی نظیر هستیم در کنار جاذبه های طبیعی و جنگلکاری های سال های گذشته که زیبایی خاصی به این کوهستان بخشیده است، اجرای چندین پروژه همچون دریاچه داغ گؤلی، سنگفرش مسیر اصلی، پارک طبیعت و حیات وحش، نگارخانه عینالی و … این مجموعه یکی از مقاصد گردشگری در رویداد تبریز ۲۰۱۸ خواهد بود.
الموسوی با تاکید بر حمایت های مسئولین استان و شهر اظهار داشت: امیدوارم همه دستگاهها و نهادها از توسعه همه جانبه تفرجگاه عینالی و آماده سازی این تفرجگاه برای میزبانی هرچه بهتر از گردشگران همچنین مطرح شدن آن به عنوان تفرجگاه ملی حمایت کنند و یقین دارم در صورت تداوم توسعه با این شتاب، تفرجگاه عینالی به قطب گردشگری مهم ملی تبدیل خواهد شد.
وی کارهای انجام گرفته در عینالی را مصداق باقیات صالحات خواند و گفت: اقدامات سال های اخیر در این تفرجگاه قابل تقدیر است و بی شک تأثیر بسزایی در جذب گردشگران خواهد داشت و رویداد تبریز ۲۰۱۸ نیز فرصتی عالی برای شناساندن پتانسیل های این مجموعه به سرمایه گذاران بخش خصوصی می باشد. 

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/gzQQV