تاریخ: ۷:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
شایسته‌سالاری، ملاک عمل انتخاب مدیران / سهمی به هیچ‌کس نخواهم داد

تبریز ما: شهردار تبریز با تاکید بر این‌که تلاش و خدمتگزاری باید رویه سازمانی در شهرداری باشد، گفت: ملاک عمل در انتخاب مدیران، شایسته‌سالاری و رعایت منافع عمومی است. به گزارش تبریز ما، مهندس ایرج شهین‌باهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به بر این‌که نباید به خاطر برخی عقده گشایی‌ها مردم […]


تبریز ما: شهردار تبریز با تاکید بر این‌که تلاش و خدمتگزاری باید رویه سازمانی در شهرداری باشد، گفت: ملاک عمل در انتخاب مدیران، شایسته‌سالاری و رعایت منافع عمومی است.

به گزارش تبریز ما، مهندس ایرج شهین‌باهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به بر این‌که نباید به خاطر برخی عقده گشایی‌ها مردم را ناامید کنیم، افزود: باید به جای ماندن در انزوا، مردم را ببینیم و امید به جامعه تزریق کنیم.

وی خاطرنشان کرد: شورای پنجم فضای امیدوارانه‌ای به جامعه تزریق کرده است؛ بنده دو ماه است که با حمایت این شورا، شهردار هستم و در همین مدت، توانستم پروژه های گذشته را علی رغم مشکلات و بدهی هایی که گریبان گیر شهرداری های کشور است، فعال کنم.

شهردار تبریز اضافه کرد: تلاش داریم شفاف سازی را مرحله به مرحله و بدون تعارف، در شهرداری محقق کنیم.

شهین‌باهر متذکر شد: احساس من این است که بودن یک مدیر ۲۰ سال در یک مجموعه، صحیح نیست و اعضای شورا نیز بارها در این خصوص، تذکر داده بودند.

وی اظهار داشت: این که به خاطر تضاد تغییرات با منویات شخصی مان، حرفی بزنیم، تهمت و افترا است و افراد خاطی باید در قبال قانون پاسخگو باشند.

شهردار تبریز ادامه داد: خود را در قبال شورا پاسخگو می دانیم اما معتقدم باید منافع عمومی را ببینیم و از نام اشخاص، رفیق بازی و باندبازی دور باشیم.

شهین‌باهر  با تاکید بر این‌که شایسته‌سالاری، ملاک عمل شهرداری در انتخاب مدیران بوده است، گفت: مدیرانی را بر سر کار آوردم که بارها علیه بنده در دوران انتخابات، جلسه تشکیل داده بودند، اما از تمام آن مسائل، صرف نظر کرده و صرفاً توانمندی افراد را در نظر گرفته ام.

وی همچنین با اشاره به گذشت ۶۰ روز از دوره مدیریت خود، از ارائه گزارش سه ماهه به شورا خبر داد.

شهردار تبریز تاکید کرد: مشکلات زمان انتخابات شهردار را نباید به وضعیت امروز تسری دهیم، چرا که شهر، بیش از پیش، نیازمند همدلی، تفکر و خیرخواهی است.

شهین‌باهر گفت: با حمایت شورا، صرفاً به دنبال منافع مردم هستم و بیش از این، هیچ سهمی به کسی نخواهم داد.

منبع : shahryarnews
لینک کوتاه مطلب: http://tabrizema.ir/R4mH3