سرمربی گسترش فولاد ماندنی شد
سرمربی گسترش فولاد ماندنی شد

تبریز ما: مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، گفت: «فیروز کریمی» سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در این تیم ماندنی است و هدایت آن را در لیگ هجدهم برعهده خواهد داشت. «هوشنگ نصیرزاده»با بیان اینکه از عملکرد کریمی در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر رضایت داریم، افزود: مدتی است که شایعه جدایی کریمی از باشگاه […]


تبریز ما: مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، گفت: «فیروز کریمی» سرمربی تیم فوتبال این باشگاه در این تیم ماندنی است و هدایت آن را در لیگ هجدهم برعهده خواهد داشت.

«هوشنگ نصیرزاده»با بیان اینکه از عملکرد کریمی در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر رضایت داریم، افزود: مدتی است که شایعه جدایی کریمی از باشگاه گسترش فولاد تبریز جدی بود که با گفت وگویی که با ایشان داشتیم وی برای ماندن در این تیم متقاعد شد و فصل هجدهم را با او شروع خواهیم کرد.
«داریوش شجاعیان» فصل گذشته طی توافقی که بین باشگاه های استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز صورت گرفت به جمع آبی پوشان اضافه شد، اما باشگاه استقلال به تعهدات خود در خصوص انتقال این بازیکن به باشگاه گسترش عمل نکرده است. نصیرزاده در این ارتباط نیز گفت: اتفاق جدیدی
در خصوص این انتقال رخ نداده است و باشگاه استقلال علاوه براینکه به تعهدات خود عمل نکرده است به نظر می رسد مانع از بازگشت بازیکن ما به تیم اصلی اش نیز شده است.
وی افزود: اقدامات قانونی در خصوص این انتقال از مدت ها پیش آغاز کرده و در حال پیگیری آن هستیم.
نصیرزاده تاکید کرد: در تازه ترین اقدام، این مساله در کمیته تعیین وضعیت مطرح شد و در انتظار پاسخ مسئولان این کمیته هستیم.
وی اضافه کرد: به دلیل تراکم پرونده های ارجاعی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به نظر نمی رسد به این زودی پرونده شجاعیان رسیدگی شود، اما ما همچنان منتظر رای کمیته تعیین وضعیت خواهیم ماند.

[ad_2]

منبع : shahryarnews