سرمربی مس سونگون: هواداران عامل بازی تهاجمی ما هستند
سرمربی مس سونگون: هواداران عامل بازی تهاجمی ما هستند

تبریز ما: سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: همیشه هواداران خونگرم عامل بازی تهاجمی ما بوده اند حتی وقتی ۳-۲ از حریف جلو افتادیم با حمایت آنها برای زدن گل های بعدی حمله کردیم. حمید بی غم، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون، با اشاره به برتری 3-2 تیمش مقابل شهروند ساری اظهار داشت: با توجه […]


تبریز ما: سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: همیشه هواداران خونگرم عامل بازی تهاجمی ما بوده اند حتی وقتی ۳-۲ از حریف جلو افتادیم با حمایت آنها برای زدن گل های بعدی حمله کردیم.

حمید بی غم، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون، با اشاره به برتری 3-2 تیمش مقابل شهروند ساری اظهار داشت: با توجه به قرعه مسابقات دو بازی خارج از خانه انجام دادیم و در این دیدار نخستین بازی خانگی مان را برگزار کردیم.
وی افزود: هنوز سالن پورشریفی آماده نیست به همین دلیل در سالن جدیدی به میدان رفتیم و در ابتدای بازی هم 2 گل دریافت کردیم. فکر می کنم خیلی خوب بازی کردیم، موقعیت های زیادی داشتیم و کارهای ترکیبی خوبی هم انجام دادیم اما به گل نرسیدیم.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در ادامه خاطرنشان کرد: این موضوع مهم است که شکست دو-صفر را با برد 3-2 عوض کردیم. بازیکنان هم تلاش خوبی داشتند و خوشحال هستم که با 3 امتیاز شیرین به استقبال مسابقات آسیایی می رویم.
بی غم با اشاره به نیاز تیمش برای رسیدن به شرایط آرمانی گفت: ما تیمی آسیایی هستیم و کارمان را هم دیرتر شروع کردیم. در این مدت بازی تدارکاتی نداشتیم و برای نخستین بار در دیدار با شهروند ساری توانستیم از تمام بازیکنانمان استفاده کنیم. باید چند بازی بگذرد تا بازیکنان در ترکیب جا بیافتند.
وی افزود: با توجه به اینکه در بازی با شهروند ساری از تمام بازیکنان استفاده کردیم، این بازی می تواند جایگزین دیدارهای تدارکاتی ما برای جام باشگاه های آسیایی باشد اما ما در دو دیدار قبلی نتوانستیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم.
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ادامه داد: در این بازی شرایط خیلی بهتر از دو دیدار قبلی بود و بازیکنان هماهنگ تر شدند از طرفی تبدیل نتیجه دو-صفر به 3-2 باعث شد از نظر روحی و روانی در شرایط بهتری قرار بگیریم.

[ad_2]

منبع : shahryarnews