ستاد مدیریت بحران: گمیشان باید تخلیه شود / آغاز انتقال مردم به خارج از شهر
ستاد مدیریت بحران: گمیشان باید تخلیه شود / آغاز انتقال مردم به خارج از شهر

رییس ستاد مدیریت بحران استان گلستان گفت: مردم به نقاط امن منتقل شوند، احتمال آبگرفتگی شهر گمیشان وجود دارد. جمالی گفت: در شهر گمیشان کسانی که در منازل یک طبقه‌ای سکونت دارند به اماکن موقتی که فرمانداری تهیه کرده مراجعه کنند و یا در منازل دو طبقه اقوام خود ساکن شوند.  رییس ستاد مدیریت بحران […]

رییس ستاد مدیریت بحران استان گلستان گفت: مردم به نقاط امن منتقل شوند، احتمال آبگرفتگی شهر گمیشان وجود دارد. جمالی گفت: در شهر گمیشان کسانی که در منازل یک طبقه‌ای سکونت دارند به اماکن موقتی که فرمانداری تهیه کرده مراجعه کنند و یا در منازل دو طبقه اقوام خود ساکن شوند.

 رییس ستاد مدیریت بحران استان گلستان گفت: مردم به نقاط امن منتقل شوند، احتمال آبگرفتگی شهر گمیشان وجود دارد.

جمالی رییس ستاد مدیریت بحران گلستان گفت: در شهر گمیشان کسانی که در منازل یک طبقه‌ای سکونت دارند به اماکن موقتی که فرمانداری تهیه کرده مراجعه کنند و یا در منازل دو طبقه اقوام خود ساکن شوند.

جمالی افزود: احتمال آبگرفتی شهر وجود دارد و از مردم تقاضا می‌شود همکاری لازم را داشته باشند و توصیه‌های اعلام شده را جدی بگیرند.

مردم برخی شهرها و روستاهای گلستان ۱۲ روز است که با سیلاب دست و پنجه نرم می‌کنند و در بیشتر نقاط استان خانه هایشان تخریب شده یا آسیب دیده است.