خطیبی: ابراهیمی از زنوزی عذرخواهی کند
خطیبی: ابراهیمی از زنوزی عذرخواهی کند

تبریز ما: سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: از محمد ابراهیمی می خواهم که بابت مسائل پیش آمده از آقای زنوزی عذرخواهی کند. رسول خطیبی امروز در ارتباط با مصاحبه دیروز محمد ابراهیمی علیه زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: مصاحبه اخیر محمد ابراهیمی که دیروز انجام داده است، پیش از این […]


تبریز ما: سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: از محمد ابراهیمی می خواهم که بابت مسائل پیش آمده از آقای زنوزی عذرخواهی کند.

رسول خطیبی امروز در ارتباط با مصاحبه دیروز محمد ابراهیمی علیه زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: مصاحبه اخیر محمد ابراهیمی که دیروز انجام داده است، پیش از این در دوران فعالیت فوتبالی او نديده بودم و فكر ميكنم مصاحبه وی غیر منطقی است، به این دلیل که در فوتبال تراکتور و آذربایجان فوتبالیست های به مراتب بزرگتر از من و ابراهیمی بودند که هم فوتبال بهتری ارائه کردند و هم به خاطر عشق به پیراهن و عرق خود بازی کرده و هیچ گونه دریافتی نداشته اند.

وی ادامه داد: درست است که الان فوتبال حرفه‌ای شده است، اما اگر اخلاق و مرام جوانمردی را چاشنی فوتبال قرار بدهیم، فوتبال زیباتر می شود. محمدرضا زنوزی مطلق به عنوان خیر ورزشی استان معروف است و علیرغم مالکیت باشگاه گسترش فولاد با تحت پوشش قرار دادن باشگاه ماشین سازی تبریز خدمات شایانی را در حق ورزش استان داشته است.
خطیبی گفت: آقای زنوزی همچنین کمک های شایانی به باشگاه تراکتورسازی در طول فعالیت ورزشی خود انجام داده است که این موضوع بر همگان آشکار است. کمک مالی، چارتری هواپیما و در اختیار قرار دادن سعید آقایی علیرغم نیاز باشگاه گسترش فولاد به تیم تراکتورسازی، از اهم کمک های بی چشمداشت زنوزی می باشد.
وی افزود: این نهایت بی انصافی است که بخاطر آبی بودن رنگ پیراهن گسترش فولاد، انگ استقلالی بودن به ایشان بچسبانند. از محمد ابراهیمی به عنوان برادر بزرگتر میخواهم که با عذر خواهی از آقای زنوزی این ابرمرد ورزشی استان دلجویی کند و به خاطر یک مسئله ناچیز، احترام به بزرگترها را زیر پا نگذارد تا ما فوتبالی ها بتوانیم الگویی شایسته برای جوانان باشیم.

[ad_2]

منبع : shahryarnews